Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap 36,6 a hőm, este...

Tegnap 36,6 a hőm, este szexeltünk, ma reggelre pedig csak 36,2. a peteérésem elvileg csak két nap múlva lesz. és még valami: hipp natalt iszogatok (1-2 naponta), lehet tőle -gondolom, hogy attól van- hányingerem?

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 07:55
 1/5 A kérdező kommentje:
mitől lehet ez a hőingás? még felfelé kéne mennie, nem?
2009. jún. 18. 07:56
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Jó lenne ha lenne hőgörbéd, abból könnyebb lenne megállapítani hogy most mi is van....

Lehet hogy nem mérted egy időben, attól is lehet a hőkülönbség! Én ha nem tudom megmérni a szokott időben akkor inkább nem is mérem, már egy órás késéssel is más lesz a hő! Igy ha én nem tudom megmérni amikor kéne, akkor beírom az előző napi értéket és nagyon figyelek hogy másnap pontosan mérjem meg a hőmet!!!

2009. jún. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
egy időben mértem, de ez az első hónapom, itt a görbém is: [link]
2009. jún. 18. 09:59
 4/5 A kérdező kommentje:
2009. jún. 18. 10:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem pé előtt leesik a hő, aztán emelkedik.
2010. dec. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!