Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Testápolós szerű folyás volt...

Testápolós szerű folyás volt reggel! Tegnap elött migrénes fejfájás! 22. -re nem várom! Sajnos nem lehetek terhes, úgye?

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 21-re nem várom. Tegnap elött nekem is volt fejfájásom, de az idióta időnek tudom be. Front volt. Sajna megszoktam érezni. Krémes folyásom nekem is volt. Majd hét elején kiderül, hogy van baba, vagy nincs. Addig csak a türelem van. :) Még bármi lehet.
2009. jún. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a frontokat én is megérzem!Csak az a baj,hogy menstruáció elött is szokott fájni a fejem!!!:(Azért gondoltam,hogy már sajna nem vagyok terhes!!
2009. jún. 18. 09:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért írtam, hogy bármi lehet, mert a terhességnek is lehet tünete a fejfájás. De szerintem ez most az időtől volt. :)
2009. jún. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ok!Köszi!
2009. jún. 18. 09:55
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja,és remélem te is babás leszel!!!!
2009. jún. 18. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!