Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pattanásos arcbőr, szédülés,...

Pattanásos arcbőr, szédülés, melleszülés, kávéundor, folyás, hasfájás, szeretkezésnél kellemetlen fájdalom, gyakori pisilési inger, fejfájás, fogfájás, ingerlékenység lehet terhességre utaló jel?

Figyelt kérdés
Ez az első fogamzásgátló-mentes hónapunk. (persze a tisztulás 3 hónap után).
2008. máj. 19. 09:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, nagyon is lehetnek! Nekem is pattanásokkal, mellfeszüléssel és gyakori pisiléssel kezdődött!

Mennyi idő van még a mesidig? Nem tudsz már tesztelni??

Drukkolok! :)

2008. máj. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De tudok,de majd csak holnap reggel és egy hete késik.
2008. máj. 19. 09:47
 3/14 anonim ***** válasza:

Reméljük! Jól hangzik!

Drukk!

2008. máj. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia. Az első válaszoló vagyok.

Akkor holnap már ki kell hogy mutassa! Nagyon szorítok! :)

2008. máj. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
a pattanás lehet menzi jel is, a kellemetlen fájdalom sex közben az pedig nem más, mint hogy alacsonyan van a méhszájad. márpedig ha terhes lennél, akkor magasan lenne. folyás is lehet menzi előtt, a többit meg be is lehet beszélni.
2008. máj. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
szerintem iegen sok sikert neked.
2008. máj. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Tudmo,h a patti lehet mensi jele is de nem érzem,hogy meg akarna jönni és sztem nem a méhszájam miatt fáj a szex,mert az annyira fennt van,h nem is érem el... :)

Azt meg nem hinném,h bebeszélem magamnak,mert még csak az elején vagyunk a próbálkozásnak és nem akarjuk görcsösen,azt beszéltük meg,h annyit vagyunk együtt amennyit eddig is és ha jól esik miért ne???

Tehát majd jön a baby,ha jönni akar

2008. máj. 19. 10:04
 8/14 anonim ***** válasza:
Gratulalok,ez nagyon babanak hangzik!
2008. máj. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A patanásos bőr, lehet terheség jele? Erről még nem hallotam.
2008. máj. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igenis lehet a pattanásos bőr is a tünetek egyike, ugyanis a hormonok már dolgoznak, ami megváltoztat az anya szervezetében bizonyos dolgokat. Ugyanakkor az sem feltétel, hogy magasan van a méhszáj. nekem semmi tünetem nem volt, sem mensis görcsök, sem mellfeszülés, csak előjöttek a "pöttyök" és nagyon ingerlékeny voltam, de a méhszájam olyan lennt volt, hogy nem is gondoltam arra, terhes lehetek,pedig az voltam, ill vagyok is. 11 hetes kismama
2008. máj. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!