Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítség! Nagyon félek,17...

Hné.Dóri kérdése:

Segítség! Nagyon félek,17 éves leszek és félek attól hogy terhes lettem! Szerintetek van rá esélyem?

Figyelt kérdés
Vagy egy éves kapcsolatom már és januárba kezdtem el gyógyszert szedni 3 havit lindynette 20-at, valószínű nem vált be és új gyógyszert írt fel az orvos még nem kezdtem el szedni mert a mestrúációm első napján fogom elkezdni beszedni. És még nem jött meg. A párommal az együtt lét során nem védekeztünk mert allergiás vagyok a latexra ezért nagyon vigyáztunk nem is volt semmi baj viszon már rég meg kellett volna jönni-e a bajom-nak és nem jött még meg ráadásul olvastam hogy a terhesség tünetei közé tartozik az alhasi petefészek körüli fájdalom ami nálam kb egy másfél hete jelentkezett.Hát fájásra is panaszkodom és híztam is kevesebb mint egy hét alatt 2,5 kg. Várom a válaszokat és segítségeket. Előre is köszönöm!!
2012. ápr. 10. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Teszt? Doki?
2012. ápr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nem védekeztetek akkor bizony lehetsz terhes!Az,hogy vigyáztatok az nem jelent semmit,az előváladéktól is lehetsz terhes!!!!Hány napja késik?Mindenképpen vegyél egy terhességi tesztet!
2012. ápr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az előző tablettát idő előtt felfüggesztetted? Meddig szedted?

Vagy beszedted és utána a szünet után szeretted volna a másikat elkezdeni?

Alhasi görcs nagyon sokrétű és szerintem a 2.5 kg hízás valószínűleg mástól van (akár idegességedben nassoltál)

Mikor kellett volna megjönnie?

2012. ápr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az eddigiek alapján tuti terhes vagy! Menj el szerintem azért orvoshoz..de biztos terhes vagy..!
2012. ápr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát két dolog lehetséges:

1. A tabletta felborította a hormonháztartásod és ezért késik.

2. Teherbe estél.


Azért egy hónapot igazán kibírhattatok volna latexmentes óvszerrel, vagy legalább vehettetek volna spermicidet.


Tesztelj, és kiderül, besikerült-e a baba vagy sem.

2012. ápr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!