Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One Minute terhességi tesztet...

One Minute terhességi tesztet csináltam reggeli vizeletből, elmaradt után pár nappal és negatív lett. Hihetek neki?

Figyelt kérdés

Párommal sajnos 2x is megjártuk, mert kiszakadt az óvszer.(egyik alkalommal sem ment el,az előváladéktól aggódom). így kb 2 hónapja bevettem egy 72 órás esemény utánit, amiatt kimaradt 1 hónapig majd újra megjött. aztán még egyszer kiszakadt és azóta nem jön meg.

igaz hogy nagyon nagyon sokat stresszelek hogy nehogy baj legyen talán ezért nem is jön meg.

görcsöl a hasam már 1 hete és feszülnek reggelente a melleim de mégis semmi.

egyik nap megcsináltam reggel a tesztet, teljesen negatív lett. hihetek neki és lehet hogy csak a stresszelés miatt késik?


2012. ápr. 11. 09:41
 1/7 A kérdező kommentje:
vagy a 72 órástól?
2012. ápr. 11. 09:43
 2/7 anonim ***** válasza:
A 72 órás hónapokra felboríthatja a ciklusod, ha nincs szerencséd...
2012. ápr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

és az nem baj ha edénykébe pisiltem és oda mártottam bele 10 mp-re, amennyit írt?

tehát nem "vízsugaras" volt.

az eredményt ez ugye nem befolyásolja?

2012. ápr. 11. 11:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolja.
2012. ápr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

megjött délután.

akkor biztos nem vagyok terhes?

2012. ápr. 11. 23:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugye ezt most nem kérdezed komolyan?!! NEM VAGY TERHES!
2012. ápr. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

csak azért kérdezem mert sok olyat hallottam hogy terhes volt mégis megjött neki rendesen még eleinte vagy akár végig.

bocsánat csak már beleőrültem a témába.

2012. ápr. 12. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!