Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem most lenne aktuális a...

Baboca85 kérdése:

Nekem most lenne aktuális a menszim ebböl is már csk 2napvan 28. napos és 5. én voltam együtt a párommal és babot szeretnénk és most pecsételek a meszi ucso 2 napján ez utalhat babora? Meg a mellem fáj feszül a haim szur meg görcsöl néha!

Figyelt kérdés

2012. ápr. 11. 12:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

Nekem a "babó"-ról ez jut eszembe:

[link]

2012. ápr. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

sajnos én nem rendelkezek olyan kémiai eszközökkel amivel így monitoron keresztül megmondom a tutit.

VISZONT!


Van egy jósgömböm, és 500 Ft-ért megkérdezem tőle, ha sürgős.

2012. ápr. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Babot szeretnétek? "haim szur meg görcsöl néha" Mid? Értelmezhetetlen amit kiírtál! Most menstruálsz, vagy nem vagy csak pecsételsz vagy mi van?? Menj dokihoz és kérd hogy mondjon el mindent ezzel kapcsolatban!
2012. ápr. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Látom vagy nagyon felnőtt lehetsz, vagy nagyon túlképzett IQ szinten, ha ilyen helyesírásod van.
2012. ápr. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Lehet baba, de mindenképp tesztelj egyet, addig tényleg nem tud neked senki semmit mondani...

Kérlek írd majd meg az eredményt!

Sok sikert!

2012. ápr. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem a szitut. Most lenne aktuális, vagy konkrétan meg is jött? Mert a kérdésed 2 felében az jött le, hogy igen menstruálsz. Mert ebben az esetben nem sok esély van rá, hiszen megjött, és a mensi utolsó 2 napján normális a pecsétlés, legalábbis nekem mindig így szokott lenni.
2012. ápr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat!most kellene meszizni de nem meszizem konkrétan hanem pecsételk.és persze fálya mellem feszül és görcsöl ia a hasam meg szurkál is!!!
2012. ápr. 11. 14:23
 8/11 A kérdező kommentje:
1 komentelö babo az baba lenne nem pedig köny de kösz aranyos vagy:)
2012. ápr. 11. 14:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben lehetsz terhes, tesztelj.
2012. ápr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm utolso komentelö,de nem merek tesztelni a pecsételés miatt.
2012. ápr. 11. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!