Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom bulizós, minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom bulizós, minden héten bulikban van, én inkább otthonülős, melyik a jobb hogy menjek vele és a barátaival, bulizzunk együtt, vagy jobb ha én nem megyek mert talán nem érezném olyan jól magam?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
és ha lesz megint egy olyan buli mint a west balkan-os parti....összegyűl a tömeg....és meghalsz mert szétnyomnak...ha otthon maradsz csak a pasid döglik meg te túléled.
2012. ápr. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

08:27 és ha az otthonuk felrobban gázrobbanás miatt akkor meg a pasija éli túl!


Am szerintem felesleges menned... én is utálom ha a bnőm csak azért jön h húzza a száját elb.ssza az én estémet is, akkor inkább maradj otthon, és mindkettőnk jól érzi magát!

2012. ápr. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azért néha nem ártana vele menned,ha egy visszafogottabb buliba megy,ahol akár te is jól érezheted magad
2012. ápr. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nálunk fordítva van így...a ccsajom menne állandóan, én kevésbé...

nemlett jó vége, szakítottunk is dolgok miatt...szüneteltettük kicsit a kapcsolatunkat.

ezeknek a külön partyzásoknak sosincs jó vége..:/

2012. ápr. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha néham ennél vele, néha meg ő maradna otthon veled. Ez meg sem fordult a fejetekben? K*rva nagy láv lehet.
2012. ápr. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gergo99 válasza:
figy ilyenkor egy megoldás van nem illetek össze ezért valószínüleg szakítanod kell vele
2012. ápr. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!