Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Máj.4-re nem vártam aznap-...

Máj.4-re nem vártam aznap- tesztem lett. Pár nap múlva időn túli+.3 nap múlva halvány+ (időn belül). Tegnap azonnal megjelent a jól látható+. Lehet baba? Vagy cysta?

Figyelt kérdés
Holnap megyek dokihoz de félek,hogy azt mondja nem baba.
2009. jún. 18. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne baba? Hiszen ha ciszta lenne, akkor május 4-én is pozitív lett volna. GRATULA! Amúgy június 4-t akartál írni?
2009. jún. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem terhes vagy. Május 4-re nem vártad? Már régen elmenetem volna a dokihoz ba helyedben. Még akkor is, ha június 4-.re nem vártad. Már biztos látja az orvos is.
2009. jún. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tuti baba. Nyugi. Gratula.
2009. jún. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeritnem baba!!! :) Nekem is egy nagyon halvany tesztel kezdodott, sot a ferjem nem is latta a vonalat (a ferfiaknak nincs szemuk az ilyensmihez), mar azt hittem tenleg szellemcsik. Felorankent nezegettem es mondogattam, hogy mar pedig az egy nagyon halvany csik. Ket nap mulva csinaltam egy masik tesztet, az is halvany volt de ezt mar a ferjem is latta. :) Ra ket napra meg eros pozitiv lett. Szerintem hozzad is bekoltozott a pocaklako! :) Sok boldogsagot!
2009. jún. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Juni 4-et akartam írni.
2009. jún. 18. 14:14
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszön a biztató szavakat! Olyan hihetetlen.Pedig annyira vártam már ezt a +-at
2009. jún. 18. 14:16
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

NAGYON GRATULÁLOK EZ BIZONY BABA

ÉS NE AGGÓDJ MINDEN RENDBEN LESZ

2009. jún. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ha nincs panaszod egy hét mulva mehetsz dokihoz, addig még tesztelj egyet, hidd el erösödni fog a vonal, a hcg naponta duplázodik a szervezetben, ha minden rendeben van. gratula:)

32

2009. jún. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Biztos baba. Vigyázz magadra és rá nagyon. Mert én tudom milyen elveszíteni.
2009. jún. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma voltam dokinál és nem sok mindent látott.Azt mondta lehet nagyon kezdeti terhesség de lehet méhen kívüli is.Kicsit meg vagyok ijedve.:(
2009. jún. 19. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!