Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Corax terhességi tesztet...

Corax terhességi tesztet probáltam, megjelent a másik csik, de nem olyan szinű mint a teszt csik, hanem narancssárgás vöröses? De egyértelműen ott van, ez baba?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 00:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem áztattad túl a tesztet,akkor akármilyen halvány is a vonal,az bizony babát jelent!Pár nap múlva csinálj egy másik tesztet is,ha az is pozitív,akkor gratulálok,üdv. a kismamák között!
2009. márc. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mikor én teszteltem nekem is alig látszott, épphogy nem kellett nagyítóval nézni, ezért még hármat csináltam egymás után, ugyan olyan lett a következő három is, egy hét múlva megismételtem, na akkor már nem lehetett volna nem észrevenni a második csíkot is.

Minden jót,

20 hetes kismama:)

2009. márc. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem ázott el a teszt, de a tesztcsik rózsaszin lett a másik meg narancssárga és vékonyabb!
2009. márc. 23. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!