Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol mérjem a hőmet?

Hol mérjem a hőmet?

Figyelt kérdés

Szájba nyelv alatt,vagy hüvelybe? Melyik adott nektek pontosabb eredményt,vagy szebb kiértékelhetőbb görbét?

Ha van esetleg valakinek mind a kettő feltenné nekem,hogy lássam a különbséget?


2012. ápr. 12. 06:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó reggelt! :)

Én nyelv alatt mértem, nekem egyszerűbbnek tűnt! :)

2012. ápr. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is ott mértem,bár most abbahagytam,mert "meguntam". Most teákat iszom,cickafark-palástfű,hogy hátha az segít a babát összehozni. A ciklusommal nincs gond,de itt olvastam,hogy sokan csak a teherbeesésért itta,és bejött. Nagyon rágörcsöltem,hőmérő,ovuteszt,és gondoltam egy pihi nem árt,elég a tea. De csak bosszant,hogy jó azért ez a hőmérőzés,már csal ellenőrzésre is. De 6-7 tized eltérés is van a kettő között.
2012. ápr. 12. 07:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok, szerintem mindegy, hol méred, az a lényeg, hogy egyféleképpen csináld!

Meg én is eléggé rágörcsöltem a témára anno, minden nap számolgattam(nem is jött össze). Aztán gondoltam egyet, elhagytam a hőmérőt, mert már szinte megszállottan néztem, hogy mikor megy fel, meg le...

Abban a hónapban jött össze, amikor nem mértem a hőmet, meg amikor pétől ittam palástfűteát, meg szedtem az e-vitamint a ciklus elejétől! Meg persze próbáltam elengedni magam, hogy úgyis jön, ha akar!

Tudom, hogy nem egyszerű, remélem nektek is sikerül!! :)

21hkm

2012. ápr. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Végbélben pontosabb. Nekem a nőgyógyász azt mondta, ott mérjem. Ha van peteérésem, ki is mutatja szépen.

Édesanyám régen a szájában mérte, neki ott is látszott.

Szerintem ha nagyon ódzkodsz a rektális méréstől, akkor próbáld meg a szádban. Ha nem tudod értékelni a kapott görbét, akkor mérd rektálisan.

Nem olyan vészes az:)

2012. ápr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!