Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha kiderül végre, hogy milyen...

Ha kiderül végre, hogy milyen hormon problémám van és elkezdi kezelni a doki, hamar sikerülhet a baba?

Figyelt kérdés
38-40 napos ciklus, gyengén érő peték és vékony nyálkahártya. Jövőhéten megyek a második hormonvizsgálatra (vérvétel) aztán utána héten vissza az orvoshoz. Ha megvan a probléma és ad rá gyógyszer nagy az esély hogy hamar összejön a baba? Nagyon szeretnénk már! Egy éve próbálkozunk, mióta voltam dokinál elkeseredtem és nem is figyeltem magam, merthogy úgy sem leszek terhes, de ugye mihelyt kezelik már nagyobb lesz az esély...?!
2012. ápr. 12. 13:39
 1/2 anonim válasza:

Naná,hogy sikerülni fog!

Barátnőmnek nagyon sok nőgyógyászati gondja volt.....most egy 6 hónapos kislány boldog anyukája!:-)

2012. ápr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sumergo ***** válasza:
Biztosan sikerülni fog, hogy mennyi idő, az attól is függ, hogy milyen probléma. Sok sikert!!!
2012. ápr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!