Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már Pé-m? Vagy érdemes...

Volt már Pé-m? Vagy érdemes még mindíg 2 naponta együttlennünk? Sajnos már nem mindíg sikerül betartani a 2 napot. Vagy felesleges ennyire rágörcsölni?

Figyelt kérdés
[link]
2009. jún. 18. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem már volt peteérésed de a kérdésed nagyon úgy hangzott h ti már nem szeretkeztek hanem gyerteket csináltok

nem szabad ennnyire komolyan venni mert a kapcsolatotok mehet rá sexuálisan, ezt tapasztalatból mondom

2009. jún. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen kicsit félre lehetett érteni, de sokaknak bevált állítólag ez a 2 naponta együttlét. Ezt a hónapot rászántuk... Nekem akár jöhetne naponta is, de a férjem elég sokat dolgozik, és neki nem kell olyan sűrűen. Máskor meg naponta neki is... Csak az bosszantana, ha a pé-kor maradna ki 3-4 nap.:(
2009. jún. 18. 17:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg még nem volt pé-d.Ahhoz magasabbnak kéne lenni a hődnek.Még akkor csak most lesz,talán a napokban,úgyhogy hajrá!
2009. jún. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!