Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnás folyás középidőbe mire...

Barnás folyás középidőbe mire utal?

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja közép időbe kb 1 hétig barnázgatok. Nem találok rá okot, hogy vajon mitől lehet mert fel se vagyok fázva. Volt már valaki hasonló helyzetbe? Neki akkor mi volt a baj vagy mi segített?

2012. ápr. 12. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom a barnázgatás,ilyen sokáig hormonzavarra,cisztára,progeszteron hiányra utal!

Ha csak egy max két nap lenne peteérésnek is lehetne mondani,de az egy hét nagyon sok!

Orvosnál voltál már vele?Ha nem akkor szerintem célszerű elmenni hogy megnézzen!

2012. ápr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem még nem voltam orvosnál. Hormonzavar nem hiszem mert szedek fogamzásgátlót. Cisztám meg úgy tudom, hogy nincs mert 2 hónapja voltam ultrahangon és ott nem találtak semmit.
2012. ápr. 12. 16:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is hormonproblémára tippelnék, bár nem vagyok orvos. Nézesd meg, mert ez gátolhatja a teherbeesés valószínűségét is!
2012. ápr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én meg egész egyszerűen ovulációra tippelek. Sok nő vérzik/barnázik ovulációkor, természetes dolog.

De persze jobb, ha megemlíted a dokidnak.

2012. ápr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja, most nézem, hogy tabit szedsz.

Hát akkor reméljük, hogy mégsem ovu:D

Lehet, hogy nem jó a gyógyszer, vagy unja a szervezeted.

Menj el dokihoz, lehet, hogy szünet kellene.

Az sem ártana, ha védekeznél most a tabi mellett...

2012. ápr. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!