Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit próbáljak még ki? Hogyan...

Mit próbáljak még ki? Hogyan vegyem rá az orvost, hogy mostmár kezdjen el kivizsgálni? Már 1 éve próbálkozunk.

Figyelt kérdés

13 hónapja próbálkozunk a babával és valamiért nem akar sikerülni.Volt egy abortuszom sajnos majdnem 3 éve.nem tudom, lehet, hogy attol nem lehet?Ugyanaz a párom pedig.Először nem görcsöltünk rajta, ugy sem ment..Azóta kipróbáltam sok mindent.az elején terhesvitamin, majd ovumikroszkóp, Foreveres a-beta care, royal gelly, c vitamin, kids, stb..Cickafarkfűtea,málnalevéltea,palástfűtea.

+ folsav.Most kezdtem el inni a berryt, ozmozis vizet iszom, nem ásványvizet, leszokoban vagyok a cigiről, női gyógynövénycseppet szedek, a párom ugyanezt ffi-aknak.Párna a derekam alá szex után, 2-3 naponta együttlét, gyertya.Már mindenre gondoltam, mostmár kezdek feszült lenni, hogy nem sikerül, de messze vagyok attól, hogy feladjam.Akárhány orvoshoz mentem, mindegyik azt mondta h ha nem változik menjek vissza.A ciklusaim 27 naposak.Azóta sem estem teherbe, de már most félek elmenni, utoljára ápr.-ban voltam dokinál, kérni szerettem volna hormonlabort, mindenhol azt mondtam 1 éve próbálkozunk(na mostmár el is értük)de még sem akarnak elküldeni hormonlaborra.mennyibe kerül??Inkább kifizetem, de nem várok tovább.Ha nem azzal van a baj, mi a következő lépés??Átjárhatósági?Arra már rá tudom venni őket??A párommal megyünk spermavizsgálatra is.

Segítsetek légyszi!Merre induljak?Mindig csak falakba ütközök...Én 21 vagyok a párom 25 lehet azért nem vesznek komolyan?:(Ráadásul trombozis hajlamom is van.Debrecenben nem tudtok jó dokit, aki becsületes és nem méregdrága??Köszönöm szépen a segítséget!!!

Még 2 napom van, de már érzem, hogy most is meg fog jönni...:(


2009. jún. 18. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
1 év még semmi. 2 év után számítasz meddőnek orvosilag. Én minden nélkül 6 év után egyszercsak teherbe estem. Nagyon sok múlik azon is, hogy mennyire stresszelsz rá. A nagyon akarás is probléma lehet.
2009. jún. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mindenképpen magán orvoshoz menj én csak a saját tapasztalatomat tudom leírni, hogy minket egyből elküldtek vizsgálatokra szóval nem értem, h miért ilyenek az orvosok

próbálj egy kicsit visszább venni a tempóból hisz még fiatal vagy

mindenképpen kellene egy alapos kivizsgálás az abortusz miatt a hormon vizsgálatért nem kell fizetni és semmi másért csak majd a dokinál ha magánrendelésre mész, én csak ajánlani tudnám, mert a nem magánrendelőkbe a dokik szarnak a fejünkre.

2009. jún. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi ugyanígy jártunk. Csak mi idősebbek is vagyunk ráadásul. Én is azt hazudtam fél év után,hogy egy éve próbálkozunk. Nekem sem csinált semmien vizsgálatot az álltalánoson kivül. Mi is magán uton mentünk sperma vizsgálatra és hormon vizsgálatra a férjemmel. Nekem csak a hormon hiányzik. Én is most fogok vissza menni és meg mutatom a vér eredményemet azt is megcsináltattam a pajzsmirigy miatt. Meg a férjem leleteit Ha már ilyen "köcsög" az a doki. Kiváncsi vagyok ezekre mit lép. De hogyan tovább azt én sem tudom. Mart a baba akkor sem jön. Nekem is azt mondta egyébként 2 év után vagyunk meddőnek mondottak. Kitartás sorstársam!
2009. jún. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj el Dr. Elek Csaba nőgyógyászhoz! Ha a hazipatika.hu oldalon irsz neki, akkor megadja az elérhetőségét. Sok sikert!
2009. jún. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!Mindenkinek mielőbbi babásodást!Irok neki, de nem tudjátok melyik városban van??
2009. jún. 18. 18:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha Debreceni vagy akkor menj el a Klinikára és keresd Dr. Juhász Alpárt. Tündéri doki, INGYENES ÉS AZONNAL ELKÜLD HORMONRA. Én hozzá fordultam, hogy nem jön össze a babó 1 éve, szintén mindent kipróbáltam, az első dolga az volt, hogy menstruáció harmadik napján elküldött hormonra. Azóta ha minden igaz /jelzem egy hónap sem telt el/ megtalálta a bajt!

Ha több dolgot szeretnél róla megtudni, nyugodtan írj privibe, szívesen segítek a sorstársaknak!

2009. jún. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Irnék neked privit, de nincs kint h privát e-mail írása...
2009. jún. 18. 21:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezer bocs!

Mostmár tudsz!

2009. jún. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!