Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szebb volt a görbétek amikor...

Szebb volt a görbétek amikor átváltottatok nyelv alatti mérésből hüvelyre?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 08:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Hová akarsz kilyukadni? Mi az hogy "szebb"?


Lehet, hogy az alaphő néhány fél tized fokkal máshová esik, de akkor az összes többi is, így a görbe ugyanúgy néz majd ki, csak el van tolódva talán kicsivel. De az is lehet, hogy ugyanott marad, mert nagy különbség nincs hüvely és nyelv alatti hő között.

2012. ápr. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ma reggel megmértem nyelv alatt 36.0 volt a hő. hüvelybe meg 36.5. Meg azt olvastam,hogy ott pontosabb eredményt lehet kapni,hogy ott érdemes mérni,és tapasztalatokra lennék kíváncsi.
2012. ápr. 13. 08:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Van hőmérsékleti különbség de nem sok!Viszont én jobban szeretem a hüvelyben mérni mint nyelv alatt!Én öklendeztem tőle,meg hol ki volt száradva a szám,hol nem!Nem szerettem!

Én egy cikluson belül váltottam és nem volt észre vehető a görbémen!

2012. ápr. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Értem.

Viszont ugyanazt tudom írni: mindegy melyik helyen méred, a lényeg, hogy egy cikluson belül ne válts mérési helyet, mert akkor kapsz pontos görbét.

Fontos még hogy azonos időben mérj, és analóg hőmérőt használj.

2012. ápr. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy a hüvelyi mérést szokták leginkább ajánlani, de igazából mindegy hol méred, az a fontos, hogy mindig ott mérd a cikluson belül. A hüvelyinél valóban magasabb értékek jöhetnek ki kicsit, de nem az a lényeg, hanem hogy lehessen látni a változásokat, mikor esik meg megy fel a hő, és azt a nyelv alatti méréssel is el lehet érni.
2012. ápr. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én mindig hüvelyben mértem, elég szép görbéim voltak, higanyossal.

19+1 hkm

2012. ápr. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!