Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kell megnézni, hogy...

Hogyan kell megnézni, hogy hol van a méhszáj, és zárt-e?

Figyelt kérdés
Ne linkeljétek a babatervezők otthonát,mert megnéztem 10X,de nem értek semmit.Mit jelent a fent van?Kb hány centire,és hol kell keresni,hogy zárt-e?Mert az nem létezik,hogy a hüvelyembe felnyúlva kb 3cm-re legyen,hát ilyen nem lehet,akkor nem tudnék szeretkezni sem,de ha én próbálom kitapintani,hát én 3centire érzek valamit,ami ugye lehet nem is az.Kérem aki ért hozzá,részletesen írja már le,hogy hol keressem,és mit tapogassak,milyen érzés ha zárt,ha nyitott.Köszi,és bocs a tapasztalatlanságomért.
2009. jún. 18. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A hüvely kb. 10-12 cm, melynek felső részébe nyúlik bele a méhszáj. Maga a méhszáj egy kb. 3 centis henger alakú valami. A ciklus során a méhszáj változtatja a helyzetét és a puhaságát. De ez nem azt jelenti, hogy 10 centiket mozog lefele. A keménység sem azt jelenti, hogy beton keménységű, illetve a nyitottsága sem azt, hogy több centire nyitva van. Vannak a ciklusnak olyan napjai amikor az szükséges, hogy puhább (nyitottabb) legyen, mert ezzel segíti a hímivarsejtek feljutását illetve így távozik a vérzés. Terhesség esetén a méh feljebb húzódik, és bezár. (védi a babát) A méhszáj állapotának megítéléséhez kell némi tapasztalat, illetve akkor lehet belőle valamilyen következtetést levonni ha egész ciklusban figyeled.
2009. jún. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,hát fogalmam sincs,hogy én mit éreztem 3centire,de az is valami kemény,na nem tudom,de nagyon jól,és érthetően leírtad,nagyon hálás vagyok,köszike:))))))
2009. jún. 18. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!