Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a terhességi teszt reakcióf...

Ha a terhességi teszt reakciófelületére miután már belemártottam a vizeletbe, rácseppent egy csepp víz, az változtathat az eredményen?

Figyelt kérdés
Kicsit többet is tartottam bent a vizeletben, kb másfélpercet, aztán kivettem és kb egy perc elteltével voltam olyan béna, hogy rácsöppent. Higulhatott ez miatt? Bár az van ráírva, hogy már a három napos terhességet is kimutatja, és nekem már két hete késik, és ez a harmadik tesztem ami negatív.
2012. ápr. 14. 05:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem valószínű, hogy befolyásolja, bár másfél percet nem kellett vlna benne tartani, mert elázhat. De ha nem lett rózsaszín vagy szürke a háttér akkor nem ázott el.

2 hét késés után már ki kellett volna mutatnia a +T.

Miből gondolod,hogy terhes vagy?

2012. ápr. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az volt ráírva, hogy a leolvasásig is akár bent tarthatjuk a tesztet a vizeletbe. Hát igazából a késés miatt aggódom. Meg két héttel ezelőtt pár csepp vért vettem észre, és azóta semmi!
2012. ápr. 14. 06:32
 3/8 anonim ***** válasza:

2 héttel ezelőtt peteérésed volt,ezt jelezte a vércsepp!Szóval valószínű hogy késői ovu miatt késik!És elviekben akkor mostanság kellene megjönnie!

Várj még egy pár napot aztán fordulj orvoshoz!

2012. ápr. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
pár napja kezdtem el görcsölgetni, akkor lehet tényleg az volt. csak megijedtem, mert azt hittem beágyazódási vérzés, bár a párommal védekezünk gumival
2012. ápr. 14. 07:07
 5/8 A kérdező kommentje:
Most újra megnéztem a tesztet, és ezen megjelent egy száradási csík!Félórával utána is megnéztem még mikor teszteltem akkor nem volt ott semmi. az elsőn amit csináltam egy hetes késésnél azon is de azt csak délután vettem észre.Azt is megnéztem egy órával teszt után és akkor sem volt rajta semmi! A másodikat kilenc napos késésnél csináltam ott nem jelent meg csak a teszt csík, hogy jól működött! Nem értem mi van!
2012. ápr. 14. 08:25
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a controll csík látszott akkor
2012. ápr. 14. 08:30
 7/8 A kérdező kommentje:
De olyan halvány, hogy csak akkor látszik ha a fény felé fordítom, de még akkor is
2012. ápr. 14. 08:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem tartom valszinünek hogy terhes lennél. Ha 2 hete késik, illetve csak pár csepp volt ahogy írtad, és az lennél, a tesztnek már ki kellene mutatnia. Nem tudom,hogy akarnád e a babát vagy nem, de szerintem nem vagy terhes. De miért nem mész dokihoz?
2012. ápr. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!