Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Vagy ilyenkor...

Lehetek terhes? Vagy ilyenkor már nem "téved" a teszt?

Figyelt kérdés
22-én kellett volna megjönnie de előtte egy héttel már szédültem egész nap és hányingerem volt meg többször is hánytam. Elmentem orvoshoz és vizsgálatok alapján azt mondta, hogy semmi bajom. A hányinger azóta is tart. 20-án megjött vagyis csak nagyon kevés és nem élénk piros hanem inkább rózsaszines szinű ami másnap el is múlt. Ma reggel teszteltem és negatív. Mostmár kikellett volna mutatnia a tesztnek ha terhes vagyok nem? Annyira örülnénk neki......:)
2012. jan. 23. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Van akinek csak 10 nap késés után lesz pozitív. Ha nem jön meg rendesen, én csinálnék pár nap múlva egy tesztet ill. elmennék (másik?) orvoshoz!
2012. jan. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Várok még egy pár napot aztán megint tesztelek. Mit meg nem adnék azért a két csíkért:))))
2012. jan. 23. 13:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Elhiszem:) Sok sikert! Megírhatnád mi történt!
2012. jan. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Majd megírom, hogy mi volt:) Egyenlőre nem akarom beleélni magam mert már lassan 1 éve, hogy próbálkozunk eddig sajnos sikertelenül:S
2012. jan. 23. 14:03
 5/6 anonim ***** válasza:
na mi lett?teszteltél?
2012. jan. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen és negatív lett...:( Bár a hasam szúr lenn, én még talán cisztára gyanakodtam...ha már baba tuti nem:(
2012. jan. 30. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!