Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amikor elkezdtétek használni...

Amikor elkezdtétek használni az ovu tesztet, akkor sikerült a baba egyből?

Figyelt kérdés
Ma vettem,holnap este akarom az elsőt ellőni. 7 darabos. Nagyon bízom benne. Bár iszom a cickafarkot,hétfőtől meg a palástfüvet. Remélem az nem fogja befolyásolni. Vagy igen?
2012. ápr. 14. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem sikerült rögtön, csak a 10. hónapban, pedig "betartottuk" az ovu teszt használati utasítását. Úgyhogy ha mégsem sikerül vele elsőre, ne ijedj meg. Teákat nem ittam, így azt nem tudom.
2012. ápr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Harmadikra sikerult:)
2012. ápr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy ovulációkor, beleélvezéssel 20% az esély a teherbeesésre.

Tehát nem elég az, hogy biztos ovud legyen, szerencse s kell.

Nem kell kétségbeesni, ha nem jön össze első hónapban.

2012. ápr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem kicsit sem segített. Volt olyan, hogy nem is mutatta ki, de aznap mentem dokihoz, úgyhogy biztosan aznap volt.Bár én nem olyan drága fajtát használtam, bár ez pont a Coraxszal volt.

Én végülis online kalkulátorokat használtam, és akkor összejött. A teák nagyon jók, nekünk az segített. Meg az is hülyeség, hogy nem szabad sokszor. Mi volt, hogy minden nap, volt, hogy 2 naponta, aztán volt, hogy csak ovunap voltunk együtt, és nem lett baba. Amikor összejött,akkor tudtam,hogy mikor lesz az ovu, és előtte 2 nappal, aznap, és másnap csináltuk, meg a teák,kitartást

2012. ápr. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!