Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? Meg csak az 5....

Mi lehet ez? Meg csak az 5. Napon vagyok ovulacio után. Valakiinel volt mar ilyen?

Figyelt kérdés
Hétfőn volt pozi az ovutesztem, kedden mar nega. Szerdán volt pár csepp barna ver a bugyimon. Ma vagyok a 28. Napokon,sajnos nagyon hosszú a peteeres előtti fazisom. A lutealis meg rövid,de múlt hónapban 17 napos volt. Ma elénk piros Veres volt a huvelyem,ahogy fürödtem. Azóta betétet tettem be,de semmi nincs rajta, csak ha felnyulok és megnézem,akkor picit barnás belül. Bocsánat a részletekért,de leírom,hátha tudtok segíteni. Ma volt a peteeres utáni 5. napom kb, mi lehet ez? Fajdogal,szúrkal az alhasam,mindjárt megjön érzésem van néha. Rohangalok a wcre,mindig azt hiszem,hogy megjött. A múlt hónapban 44. napra jött meg, március 18-an,azelőtt 30. napra kb. Volt mar valakinek ilyen? Mi lehet ez? Ha volt ver délután,akkor miért múlt el?

2012. ápr. 14. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen nálam pont ugyanez, az ovu után 5. nap egy kis vér, és utána pedig barnáztam. Késői peteérésem volt , igy még nem teszteltem, de az utolsó menszim kb akkor volt mint neked. És még nem jött meg és remélem nem is fog :)

Én se tudtam mire vélni a barnázást meg azt a kis vért, de reménykedem hogy a beágyazodástól volt és baba lesz. :)

2012. ápr. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mindenesetre drukkolok!
2012. ápr. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Most keltem fel, tegnap délután a wc papiron végig volt pirosas, barnás, most semmi. Se a betéten. Nem tudom, mi lehet ez, nekem még ilyen sosem volt. Úgy jön meg, hogy a tűzpiros vérrel elkezdődik és egyre jobban meglesz. De most elkezdődött nagyon kicsit, és abbamaradt. Nem értem. Iszom a palástfüvet, lehet, hogy amiatt? Majd kiderül :) Nagyon szeretném én is, ha baba lenne, de nem áltatom magam, majd kiderül. Szerintem én jövőhét pénteknél előbb nem tesztelek semmiképp, ha addig netalántán nem jönne meg :) Te??

Szorítok magunknak!

2012. ápr. 15. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!