Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 napja késik,2 tesztet...

Lénike kérdése:

9 napja késik,2 tesztet csináltam de negatív. Vajon most mi van? A többi lent!

Figyelt kérdés

március 13. múlt el a mensim, és március 19-től folyamatosan megkívántam mindent, hányingerem volt (1* hánytam is), fájt a hasam, szédültem de el mult 1 hét után...., azóta nem jött meg, de április 6-án meg kellet volna , akkor (márc.24) csináltam egy tesztet negatív lett, és ma (április.15) megint csináltam egyet az is negatív, görcsölök , feszül a mellem,érzékenyek a bimbóim, és egyre nagyobbak, szédülök, és nagyon nehezen kelek fel reggelente, élettartammal élek albérletbe állatába 2 naponta szoktunk szeretkezni! (nem védekezünk semmivel)


Volt már hogy 2 hónapot késett és csak az idegességtől, ez lehet most az oka hogy nem jön meg?

vajon lehet kisbaba?


Kérlek segítsetek!

L/18



2012. ápr. 15. 07:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudom hogy is vagy vele,de látszik hogy 18 vagy,ezért ne haragudj meg rám:)))Most itt írogatsz,nem hogy felhívnád a dokit és megnézetnéd magad mármint a nőgyógyásszal,na mit szólsz hozzá???Meg miért siettek ennyire a gyerekvállalással ???Hisz még csak most kezdesz igazán élni....
2012. ápr. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem sietek vele, nem is szeretnék most kicsit.. igazad is van, de az a baj hogy dolgozok így nincs időm elmenni dokihoz:(

azért írtam.. gondoltam hátha valaki tud mondani erre valamit!

2012. ápr. 15. 08:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Azt tudom javasolni, hogy mindenféleképp menj el orvoshoz. Megvizsgál, hogy van-e baba, ha pedig nincs akkor kapsz gyógyszert, ami megindítja a méhnyálkahártya leválást, valószínűleg sárgatest hormon miatt nem jön meg. Úgy gondolom nem vagy terhes, de ezt mindenféleképp' az orvos állapítja meg.
2012. ápr. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem védekeztek akkor lehetsz terhes.menj el dokihoz.
2012. ápr. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss de nem lehetsz ennyire buta...ha nem szeretnétek babát miért nem védekeztek???? Ha most nem is vagy terhes pár hónap és az leszel! Dokira meg kell időt szállni mert innen senki nem fogja megmondani mi a helyzet. Egy biztos menstruáció utáni 6.napon még nem érezhetsz terhes tüneteket, hacsak nem voltál már menst.előtt is terhes.
2012. ápr. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy héttel menszi után nem lehetnek terhestüneteid, hiszen akkor még tüszőrepedésed sem volt (értsd nem eshettél teherbe). Illetve ha esetleg volt egy soron kívüli peteérésed, és az megtermékenyült, akkor sem az okozta az első tüneteket. Azóta tehesbeeshettél, de azt meg már ki kellett volna mutatnia a tesztenk 9 napos késés után. Azért egy tesztet pár nap múlva még biztosan csinálnék, de tényleg jó lenne dokihoz fordulnod, mert ez nem játék!

ÉS tényleg várjatok még egy kicsit a babával! Én 21 évesen szültem, még az is korainak számít, de nagyon nem bántam meg. azóta szültem még egyet és örülök, h fiatal anyuka vagyok! :) De nagyon kellett még az a 3 év 18-tól, kiéltük magunkat (együtt) utazgattunk, buliztunk, élveztük egymást... ;) Kicsit még alapozzátok meg a jövőt, mind anyagilag, mind érzelmileg. ;)

2012. ápr. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ:)

De már semmi gond.. Ma jött meg:)) Köszi mindenkinek a választ!

2012. ápr. 16. 04:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Az jó:)))))De azért ha nem akartok babát ami nagyon nagy felelőséggel jár és a te korodban ezt még ne kezd el lesz még rá elég idő akkor védekezhetnétek valami úton módon!!!Ha nincs gyógyszerre pénz akkor ott az óvszer hiába nem szereti ezt senki sem de a muszáj nagy úr!!!!!!Minden jót neked és NE LEGYÉL FELELŐTLEN!!!!!:)
2012. ápr. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!