Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elválnátok ha a párotokkal...

Elválnátok ha a párotokkal hosszú évek alatt sem jönne a baba? (Kivizsgálnak és egyikőtöknél sem lenne semmi baj)

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 15:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos hogy nem, főleg ha szeretem és ő is viszontszeret,tovább próbálkoznánk, és ha úgy sem sikerül akkor kitalálnánk valami egyéb megoldást.
2012. ápr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen miatt nem válnék el, bár a legnagyobb álmom egy kisbaba, viszont a férjem az életem párja, akiért bármit megtennék. Valószínűleg megpróbálnánk viszont a lombik programot, az inszeminációt vagy bármit ami segíthet. De ha sehogy nem jönne össze végül a baba, akkor lemondanék az anyaságról.
2012. ápr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
anyum elvált, így születhettünk meg mi aputól a tesómmal. Ő azt mondta, hogy sosem bánta meg, pedig nagy szerelem volt az első férjével. Apával is szerelem volt és rögtön a kapcsolat elején terhes lett, már a pocakjában voltam az esküvőn. :)
2012. ápr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Uhh,hát jó a kérdés...nem tudom,néha úgy gondolom,hogy elválnék,hogy megadathasson neki a világ legnagyobb boldogsága,ha én nem tudom megadni neki valamiért..de ott a másik oldal,hogy baba nélkül is lehet boldog egy pár...!Szóval..nem tudom..!
2012. ápr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy kedves barátnőm 7 évig próbálkozott a férjével. De semmi... 3 inszem, 4 lombik hiába. Aztán magától rájött (a dokik nem), h inzulinrezisztens, kezeltette magtá, terhes lett, de elvesztette a babát. :( Viszont rá pár hónapra rá ismét teherbe esett és kisfia most egy 2,5 éves tünemény. ;) Ők kitartottak egymás mellett, és tudtommal ez nem is okozott köztük folytonos feszültséget. Vhogy annyira jól tudták kezelni... Én csodálom is őket ezért, mert pl. az én házasságom ezt nem vlsz. hogy túlélte volna. :( Nem azért váltam volna el, mert nem jön a baba (mert semmi sem garantálja h mással összejön!!!!!), hanem ez bennem olyan feszültségeket okozna, amit akaratlanul rajta töltenék ki, vagy mittudomén. Szóval nem maga a sikertelenség a válóok legtöbbször, hanem az ebből fakadó indulat, keserűség, deprsszió....:(

Ja, és még egy pár ismerek, akik 3 évig próbálkoztak, aztán egyszercsak tök spontán sikerült, és minden happy. Ők is kitartottak. De ezt nyílván neked kell érezni, hogy ettől eltekintve mennyire áll biztos lábakon a kapcsolatod. Vannak-e más problémák...stb.

2012. ápr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Nem tudom.

Mi a második babával küzdöttünk sokat, mire kiderült az inzulinrezisztencia.

Nálunk is szóba került a válás, mert a férjem mindig nagy családot szeretett volna, szeretne. Én mondtam neki, ha nem tudom megadni neki, akkor váljunk el. De ő egyből azt mondta, hogy nem. Így is lehetünk boldogok. Csak mindketten éreztük az űrt, hiányt.

Most a 25. hétben vagyunk már a második fiunkkal.

A szomszédunk, kedves házaspár története: többször volt terhes az asszony, de az 5. hónapban mindig meg kellett szakítani a terhességet, annyira betegek voltak a babák. szerintem ez még rosszabb, mintha nem lehetne. Majd örökbe fogadtak egy kisfiút, ők hozták haza a kórházból. Majd 1 év múlva az asszony újra terhes lett, végül egy teljesen egészséges kislánynak adott életet:) Mint kiderült, náluk a genetika volt a baj, mindig kisfiú fogant előtte.

Egyszóval: nem tudom.

2012. ápr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Itt arról van szó,h az asszonykának méhen kívülije(ráment az egyik petevezeték) és több vetélése volt és feladta.Nagyon sovány és megtört és úgy döntött h elmegy mivel nem akarja a férjét is megfosztani a gyerektől.
2012. ápr. 15. 16:59
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez két ember döntése. És a férj beletörődött, hogy emiatt elhagyta az asszony? Mert akkor valószínűleg idővel ő maga hagyta volna ott a nőt, hogy mást keressen, aki megajándékozhatja egy gyermekkel. Viszont ha a férj emiatt egyáltalán nem akar válni, akkor a nő részéről is egyfajta önzőség, hogy lelépett. Pont az ellenkezőt éri el, mint amire a szándéka irányult...Nem dönthet úgy, hogy na otthagyom a férjem, hogy mástól lehessen gyereke...Hiszen lehet a férfi csak őt akarja, gyerekkel, vagy enélkül!! Itt előttem is írták, hogy nem hagynák el a férjüket, ha nem jönne össze a gyerek, mindegy, hogy kinek a "hibájából".
2012. ápr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Megbeszélték és közös döntés volt.
2012. ápr. 15. 17:17
 10/13 A kérdező kommentje:

Csak azt nem tudom ,h elhiggyem-e?

Nem lehet h valami egyéb ok van a háttérben?

2012. ápr. 15. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!