Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hosszú idő után spontán...

Hosszú idő után spontán összejött a baba. Az idő tájt mit csináltatok másképpen, amiről meggyőződésetek, hogy az segített?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 22:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Már többen írták, hogy rosszul vannak az ilyen válaszoktól, de tuti ez volt a segítség: elmentünk nyaralni, itthon hagytuk a gondokat, a problémás hátköznapokat. Nem gondoltam semmire, élveztük a nyaralást. Nem tudtam mikor van ovum sem..
2012. ápr. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Pasicsere :-)

első fiam az exemmel azonnal összejött, a tesó azonban nem jött évekig, és tuti mert amúgy már nem szerettük egymást, csak gyerekgyártás-szex volt a végén.(nem ettől romlott meg)

Aztán a második férjemmel a második hónapban gyártottunk véletlen egy szerelemgyereket.

2012. ápr. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Lemondtam egy időre a babavállalásról.

Ekkor rögtön az 1 hónapban megfogant.

2012. ápr. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Szia!Én ki próbáltam valamit,de nem írhatom ide,mert reklámnak minősül,írj privit,ha érdekel. 2 éve vártunk a csodára,még a costy se segített,ettől meg az első hónapban összejött.
2012. ápr. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Bocs, hogy belekérdezek, tudom ilyet nem lenne szabad, de ezért nem raknék fel egy külön kérdést...

Hogy a fenébe tudtok úgy kikapcsolni, hogy még azt se tudjátok mikor van ovu???

Nekem az elmúlt hónap olyan pörgős,rohanós volt, hogy azt se tudtam milyen nap van épp. Alig aludtam, összefolyt a nappal és az éjszaka, mégis tudtam hogy mikor lesz ovum, mikor nem kellene megjönnie.

Hogy tudtok kikapcsolni?

2012. ápr. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem 2 év után spontán összejött a baba. Letettem a hőmérőt és éltem a mindennapjaimat, persze ennek ellenére is sokat járt az agyam a babán. Abban a hónapban össze is jött a baba.

Üdv: 25+3 hkm

2012. ápr. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 5-ös válaszoló! Nem az első vagyok, de azért megvédeném. Annyiban megértelek, hogy én sem tudnám elkerülni azt, hogy ne tudjam az ovum, mert nekem akkor mindig több napig fáj a petefészkem, és azt nem lehet nem észrevenni. De nem mindenki van így, van aki a nyákot figyeli, hőmérőzik, és tesztel, így tudja valamennyire az ovu napját belőni. De ha ezek kimaradnak, mert nyaral, és tényleg nem foglalkozik ezzel, akkor tényleg nem tudhatja. Főleg, ha amúgy sem napra pontosak a ciklusai, max sejtheti, hogy ezen pár nap valamelyike, de nem tudhatja melyik nap.
2012. ápr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

5.ös vagyok!

Elnézést, biztos nem jól fogalmaztam, csak tegnap este megint elegem lett az egészből, és kicsit magam alatt vagyok. Nem támadni akarom azokat akik azt se tudják mikor van ovulációjuk, hanem utánozni. Irigy vagyok azokra akik így ki tudnak kapcsolni. Nekem is ezt kellene, csak nem megy. Hiába vagyok elfoglalt, gondterhelt, fáradt, boldog, hiába megyek kirándulni, nyaralni semmi sem tudja elterelni a figyelmem. :(

Mit tegyek? Hogyan kapcsoljak ki?

2012. ápr. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jah értem. Hát biztosan nem könnyű, de találni kellene valamit, ami legalább egy kis időre jobban motivál, vagy lefoglal, mint a gyerek. Új hobbi, hosszabb nyaralás, vagy ilyesmi. Ez fejben dől el. Gyakorlatilag nem tudok tanácsot adni, mert nem volt szükségem ilyesmire, de átérzem, hogy milyen lehet, drukkolok, hogy kicsit ki tudj zökkenni ebből!
2012. ápr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nos annyit én is írnék,hogy nekem 8 hónap után jött össze úgy,hogy elmentünk wellnesselni,nagyon jól éreztem magam de nagyon!! akkor használtam ovu tesztet is és érzem inkább a wellness segített mert ott minden gondomat elfelejtettem.de az a baba nem maradt meg..A pasimat nem akarom lecserélni mert őt szeretem és tőle szeretnék babát :) de biztos van abba is valami,hogy esetenként nem passzol össze 2 ember ezen a téren hiába szeretik egymást.
2012. ápr. 5. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!