Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt szeretnem meg tudni h...

Azt szeretnem meg tudni h tegnap ejjel lefekudtem a partneremmel es nem hasznaltunk gumit. De a pasim kivette meg idobe de lehet h egy kicsi fekerult. Arra szeretnek valaszt kapni hogy ettol teherbe tudok esni?

Figyelt kérdés
nagyon kerlek szepen agyadjatok egy jo tanacsot hogy mit scinaljak ha teherbe estem??? 18.an kellett volna hgy megjojjon de a mai napon megjott! ez mitol lehet???
2012. ápr. 15. 17:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
A megszakításos módszer NEM VÉDEKEZÉS!!!! Csak azoknak a pároknak ajánlott, ahol amúgy sem lenne gond, ha összejönne a baba. Az előváladékban is lehetnek spermiumok. Szóval igen, lehetséges, hogy teherbe esel. Vagy megtartod, vagy örökbe adod, vagy elveteted, vagy irány a nőgyógyász, hogy írjon fel esemény utáni tablettát!
2012. ápr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Akkor ma megjött rendesen? Mert ha igen akkor kevesebb az esély a teherbeesésre, de nincs kizárva. Esemény utáni kell ha nem akarsz teherbe esni.
2012. ápr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
koszonom..
2012. ápr. 15. 17:38
 4/23 anonim ***** válasza:

Igen, teherbe lehet így is esni.

Viszont, ha most megjött, akkor nagyon valószínűtlen a terhesség.

Ha ez egy rendes mensi lesz, akkor is, ha elmúlt, vegyél egy terhességi tesztet, ha negatív, akkor minden oké!

2012. ápr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
es az esemeny utani az segit????
2012. ápr. 15. 17:42
 6/23 A kérdező kommentje:
Kerlek szepen valaszoljatok!!:))
2012. ápr. 15. 17:45
 7/23 anonim ***** válasza:
szerintem 99% -ban igen, De nagyon kicsi az esélye. De ha biztosra akarsz menni akkor marad az esemény utáni. Tesztelni meg csak az aktus után min. 14 nappal.
2012. ápr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
előző vagyok : mármint annak kicsi a valószínűsége hogy teherbe estél, főleg ha rendesen megjött a menszi. Ugyanolyan mint máskor?
2012. ápr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Igen ugyan olyan..faj a hasam meg ugyan olyan mint a tobbi...szoval akkor teherbe birok igy esni?? esemeny utani tablettat vegyek vagy szerinted az hat??
2012. ápr. 15. 17:54
 10/23 A kérdező kommentje:
Akkor mi legyen a tehendo?:)
2012. ápr. 15. 18:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!