Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció késés, negatív...

Menstruáció késés, negatív teszt lehet pocaklakó miatt?

Figyelt kérdés
Amikor elsőnek terhes lettem a menzesz után párnappal a teszten már erős két csík volt. Most a párommal a menzesz előtt pár nappal voltunk együtt védekezés nélkül, nem ment el bennem de tudom h így is nagy esély van rá! ma vagyok a 34. napon a tesztem negatív lett, szerda óta úgy érzem mintha megakarna jönni és tegnap óta a hőmérsékletem 37 körül van. Igen csak izgulok, lehet baba az oka? a válaszokat előre is köszönöm
2011. nov. 12. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Életemben négyszer késett egy hetet vagy annál többet, ebből kétszer terhes voltam, kétszer pedig nem. Tehát vagy- vagy, de azt, hogy igen vagy nem senki nem fogja tudni neked megmondani.
2011. nov. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Ha az első terhességemre gondolok semmi sem így volt! Eddig biztos voltam benne h nem vagyok terhes, de amióta elmaradt a menzesz egyre több a jel! De Be beszélni sem akarom magamnak! Azt hittem h a teszt majd megnyugtat, de ahogy olvasgatok többe írják, h a negatív sem mindig negatív ha még nem ágyazódott be...
2011. nov. 12. 14:14
 3/3 anonim ***** válasza:
A teszt fogantatás után kb 2 héttel lesz pozitív (esetleg pár nappal korábban, vagy később). Ha mensi előtt pár nappal estél teherbe, akkor szerintem min 1 hét késésnél fog mutatni vmit a teszt, hiszen ha később történt a fogantatás, akkor később történik a beágyazódás is.
2011. nov. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!