Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Február 28-án jött meg utoljár...

Nyunyus kérdése:

Február 28-án jött meg utoljára. Csináltam egy tesztet nemrég, így délelőtt, negatív lett. Szerintetek akkor van még esély babára, vagy akkor valami másra kell gondolnom?

Figyelt kérdés
Ennyi késés után gondolom már napközben is ki kellene mutatnia a tesztnek nem?
2012. ápr. 16. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ki kellett volna.De hallottam már olyanról,hogy negatív lett a teszt és mégis baba volt.Menj nődokihoz ő tutira megmondja.De lehet hormonzavartól is kimaradás.
2012. ápr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Voltam vizsgálaton pont januárban jött meg a hormoneredményem. De olyan még nem volt h kimaradjon, csak mindig más volt a mensesem. De azt mondta a doki, hogy minden rendben. Lehet akkor a doki tévedett?
2012. ápr. 16. 11:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el hozzá.Vagy esetleg más dokihoz.Mindegyik mást mond(tapasztalat).
2012. ápr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!