Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mit gondoltok arról ha egy...

Varga Esztíí kérdése:

Ti mit gondoltok arról ha egy 14 éves kis csaj terhes? Van ennek valami következménye?

Figyelt kérdés
terhesség, gyerekvállalás nagyon fiatalon,

2012. ápr. 16. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Felelőtlen, éretlen csitri, akinek ha elég esze van, nem szül a semmire, meg a szülők nyakára gyereket. Ennyit gondolok róla. Következménye? Egy életre megtanulja, hogy mit dugjon hova..
2012. ápr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Mit gondolnánk?

Ilyen sajnos mindig is volt és mindig is lesz, ha én lennék az anyja akkor mindenben mellé állnék, és segíteném, és tudatos anyukának formálnám aki tudja mi a felelöség de teret is adnék fiatalságának.


de remélehetöleg lányaimmal ilyen nem fog történni és minimum 20 évesek lesznek mire gyerekük lesz.

2012. ápr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy még egy gyereknek lesz gyereke, szül a szülei nyakára, felelőtlen! Kb ennyi! Aztán az, hogy oda a fiatalsága, lemarad egy csomó mindenről...
2012. ápr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy vélhetően baj van a családi hátterével.
2012. ápr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Milyen következményre gondolsz? Büntetőjogira? Idősebb az édesapa?


Nem tudom mit gondolnék, leginkább tragikusnak érezném, mind pszichés, mind fizikai felkészültség és jövőkép hiányában.

2012. ápr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

14 évesen nem kiscsaj valaki, hanem kislány! A kiscsajoknak minimum 8 osztályuk meg mellük van. ;)

Következménye? Hát a terhességnek legtöbb esetben egy kisbaba. amit nyílván vagy a lány, vagy a fiú szülei fognak felnevelni, esetleg egy örökbefogadó család, vagy egy nevelőintézet. A lány maga semmiképp. :(

Gondolj bele, mennyit fejlődik egy ember agya, teste, személyisége...4-től 14 éves koráig. Na, pont ennyit fog 14 és 24 között is! Én most pont 24 vagyok, és tudom milyen volt 14-nek lenni. És milyen jó, hogy csak 21 évesen szültem. És még az is korainak számít....


Én eléggé abortusz-ellenes vagyok (3. tervezett babámat várom), de ez egy olyan szitu, ahol elgondolkodnék az abortuszon. :8 Ismerni kéne a kürölményeket, h a nagyszülők h állnak a kérdéshez, tudják-e vállalni, hogy felnevelik, anyagilag bírják-e...stb.

Mérlegre kell tenni, hogy ennek az egy embernek a születésével hány ember élete megy tönkre, vagy változik meg esetleg rossz irányba.

De az is lehet, hogy a nagyszülők szívesen babáznának újra, ha már így esett, és tudják biztosítani a hátországot.

2012. ápr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha az én lányom ennyi idősen terhes lenne,akkor ott valamit nagyon elrontottunk az apjával.

Egy 14 évesnek ne a sex legyen az első, de aki lefeküdt vele az sem normális.

Romokban lesz mind az anya,mind a gyereke élete!

(milyen esélyekkel indulnak a legtöbb esetben ezek a gyerekek! ? Elkeserítő)

2012. ápr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6.válaszoló! 24 évesen 3.gyerekedet várod?? :O vagy csak elértad véletlen?
2012. ápr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem írtam el, tényleg igy van. -.-' :P MÉg én is szokom a gondolatot, a pinduri még csak most költözött be. 17 éves korom óta vagyok a férjemmel, 20 évesen házasodtam, 21 évesen szültem az elsőt, 23 évesen a másodikat, és most, 7 hónapra rá, beköltözött a legkisebb közös többsörös. :D Őt is szerettük volna, igaz még nem most, de nem is védekeztünk, csak hébe-hóba, szóval nem is tetünk ellene, és örülünk neki. Én ugyan egy kicsit félek, biztos nem lesz könnyű, de hát mások ikrekkel is megbírkóznak, mi is megfogunk ezzel a helyzettel . Remélem. :D
2012. ápr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Mindenki mondott valami igazságot..Igazatok van dolgokban..

Köszönöm mindenkinek

2012. ápr. 16. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!