Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 15 kiló súlyfelesleggel...

Ha 15 kiló súlyfelesleggel esnék teherbe, lenne valami negatív következménye? /le tudnám utána fogyni a 15+x kilót?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 13:16
 1/5 krisztivan ***** válasza:
100%
Nálam + 10 kilóval fogant a fiam.+18-at szedtem föl terhesség alatt,és az eredetihez képest + 4kg-val jöttem haza a korházból.Simán leadhattam volna ha odafigyelek a kajára és nem eszek annyit hogy még magamra szedjek + 5 kg az elmúlt öt hónapban.Szopizik még.De ez nem mentség.
2011. febr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Plusz 15-tel estem teherbe, ahhoz képest csak 7 kiló jött fel rám szülésig. Szülés után két hónappal kevesebb voltam 2 kilóval, mint amikor terhes lettem :) Most megint terhes vagyok, plusz 15-tel kezdtem, de most már 6 kiló rámjött pedig csak a 24. héten vagyok :(

Szerintem le lehet adni, "csak" kitartás kell.

2011. febr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi, bízom benne, h mivel többletes vagyok, nem hízok majd sokat
2011. febr. 22. 15:01
 4/5 anonim ***** válasza:

SZIA


én pont 15 plusszal kezdtem és 4 kg jött fel, most vagyok 36+3 hetes, nem diétáztam, sőőt!

minden jót

2011. febr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kb. + 25 kilóval estem teherbe. A terhesség 10 hetében tartok és eddig -5. Remélem, hogy ez még lejjebb is fog menni vagy legalább marad. A doki szerint egyáltalán nem káros ilyen súlytöbbletnél a fogyás. Jobban oda kell figyelni (esetleges cukorbetegség, vérnyomás stb.), de nyugi, nem lesz baj!
2011. febr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!