Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes megint tesztet csináln...

Érdemes megint tesztet csinálni pár nap múlva?

Figyelt kérdés

Már két hete igen gyakori hányingerem van,szagundorom,hőhullámok,gyakori vizelés és mellfeszülés.

Mivel már van gyermekem,a tünetekből szentül hittem,hogy ismét terhes lettem,ugyan a menses még nem késett.

(az előző márc.16-án volt,a mostani ápr.14-én jelentkezett)

Csináltam két tesztet,ami negatív lett. A menses idején elkezdődött barnás váladék majd egy kis görcs kiséretében fél napig igen erős vérzés,ami csak pisiléskor jelentkezett.Ilyenkor nagyon gyengének érezte magam.

Ez tegnapelőtt volt. Azóta semmi,csak egy kis barnázás, de a hányinger és egyéb tünetek maradtak.

A teszt aznap reggel ismét negatív lett.

Ma is nagyon gyenge és aluszékony voltam.

Egy hetet kell várnom az időpont szerint,hogy orvos is lásson, de addig is nagyon aggódom,hiszen ilyet még a három terhesség során nem tapasztaltam. Mitől lehet ez? Hasonló tapasztalatokat szívesen hallgatok, és köszönöm előre is a válaszokat.


2012. ápr. 16. 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, nekem csak 1 nap volt hogy beleszurt a hasamba de nem véreztem csak barnázgatás volt.Pozi a tesztem és csutortokon megyek dokihoz.Viszont a mellfájdalmon kívul semmi tunetem nincs és az elso terhességemnél sem volt semmi tunetem:)
2012. ápr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!