Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik lehetnek beágyazodás...

Majuska2211 kérdése:

Mik lehetnek beágyazodás tunetei ovulacio utani 10ik napon? Terhessegi teszt csak verzes kimaradasa utan erdemes csinalni vagy mar mutat most is? En apro szurkalast erzek a mehemnel es mintha meg akarna jonni.

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Mikor kéne megjönnie? Szerintem semmiképpen ne csinálj még tesztet várd meg amíg késik legalább egy napot...nem termelt még a szervezeted elég HCG-t. Nem tudom megmondani neked, hogy mit kell ilyenkor érezned ovu utáni 10. napon csak annyit mondhatok, hogy képesek vagyunk sok mindent bebeszélni magunknak, olyan tüneteket produkálni mintha terhesek lennénk és közben nagy csalódás a vége amikor megjön.Ne figyelj oda amikor úgy érzed, hogy mindjár megjön mert görcsölget a hasad hidd el amikor nem várod nem is számítasz rá akkor tuti nem jön meg...

35 hetes kismama vagyok és a harmadik terhességem, nekem ez a tapasztalatom...

Szép napot!

2012. febr. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csinálhatsz, csak nem biztos, hogy kimutatja, de több olyat olvastam a fórumokon, hogy a 9-10. napon már pozitív lett a teszt!! Viszont 10-es érzékenységűvel tesztelj, ha van! Én is pont a 10. napon vagyok, teszteltem reggel, de negatív lett, pedig nekem is mindjárt megjön érzésem van, és a hőm is eléggé felment reggel..
2012. febr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
17en kellene megjonni de remelem nem jon meg:-) es ha most beagyazodasom lenne magasabb testhomnek kellene lennie?mar nagyon szeretnek babat,oktobertol probalkozunk...
2012. febr. 14. 12:28
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem mérd meg reggel a hődet. Mielött kikelnél az ágyból. Ha magas, akkor jó. (37 körül. +/-0,2)
2012. febr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Hogy alakult a dolog? Lett belőle baba vagy megjött? Én is ugyanezt érzem, az ovu utáni 10. napon vagyok.
2012. febr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egesznap szinte csak alszok annyira almos vagyok mindig, semmire nincs energiam. En ma vagyok az ovu utan a 8dik napon.
2017. dec. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!