Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba a pocakomban?

Lehet baba a pocakomban?

Figyelt kérdés

Peteérés után a tizedik napon vagyok, és úgy fájnak a mellbimbóim, hogy ha a törölköző hozzáér akkor majd be pisilek. Sűrűn járok pisilni, illetve ha rámjön akkor azonnal mennem kel. Az alsóhasam fel van puffadva, de annyira, hogy tegnap majd szét szakadt, illetve 3 napja volt hasszúrkám és előtte végig alsóhasgörcs. Ja és elég érzékeny vagyok, bármin eltudok pityeredni.

Segítsetek légyszives. Bizakodhatok, és ha igen mikor tesztelhetek?


2009. jún. 19. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
bizakodhatsz és a nemvárt napján tesztelj!
2009. jún. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Kétségtelenül ezek terhes tünetek, talán már annyira nem is koraiak. Aznap tesztelj, amikor nem kell megjönnie :) Azért ez a törölközős dolog durva, annyira fáj? Szegénykém :( Remélem baba, és akkor mindjárt nem tűnik olyan fájdalmasnak :):)
2009. jún. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez biztatóan hangzik, szerintem már holnap is tesztelhetsz. (Nem mindenki fog itt velem egyet érteni, de nekem 10. nap reggel már pozitív tesztem volt, 11. napra pedig már tényleg szép egyértelmű volt.)
2009. jún. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Félek attól hogy - lesz! Szerintem szerdáig várok...ha kibírom.

Igen tényleg nagyon fáj, de ha baba lesz, akkor meg sem fogom érezni, mert boldog leszek:-)!

Köszönöm a válaszaitokat!

2009. jún. 19. 20:19
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnélek elszomorítani, de ez akár a mensit is jelezheti. Tehát még kétesélyes addig, mig a nem várt mensid időpontja nem jön el. Szerintem addig ne csinálj tesztet, mert ha negativ akkor csalodsz. Bár, ha később megjön akkor is. Lehet akkor mindegy. Igy legalább egy pozitiv tesztnél már nem kell bizonytalankodni, reménykedni. Egyébként én ma a 11-ik napon vagyok. Hétfőre nem várom és nekem is nagyon fáj a mellbimbóm, de sajna tegnap vizes folyásom volt igy kizárom már a babát :( Drukkolok Neked és ird meg mindenképpen, hogy mi lett. Lehet már holnap reggel csinálhatnál tesztet, nagyon kiváncsi vagyok :) Na most jól össze-vissza beszéltem :)
2009. jún. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!