Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség tünete lehet a...

Terhesség tünete lehet a teltség érzet, puffadás, mintha gőrcsőlnék, és ezek kb mennyi időre jelentkeznek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Én kb egy héttel azután kezdtem puffadni, miután meg kellett volna jönnie!

Bármit ettem, mindentől felfújódtam, elég kellemetlen volt.

De ez mindenkinél más!

Mióta nem jött meg?

Csináltál tesztet?

2012. ápr. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elég hülye helyzet az enyém.eggyüt lét előtt is problémám volt vele,honapokig kimarad,ezért nem tudom mikor kellene jőnnie. de eggyüt lét ota eltelt kb 4-5honap,és most jelentkeznének ilyen jelek? előtte semmi rosszullét,vagy ilyesmi,remélem nem az,mivel már nemvagyunk eggyütt.
2012. ápr. 17. 13:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Ha 4-5hónapja nem jött meg,valószínűleg más lesz a dologban!!

4-5hónaposan már érzed, hogy mocorog a baba, meg a hasad is már eléggé látványosan nőtt volna!!

2012. ápr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem birtam ki,csináltam tesztet,az szerint nem vagyok az.ennek azért őrülők,mert már nem vagyunk együtt.de ott a kérdés,hogy akkor mi lehet az oka.
2012. ápr. 18. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!