Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek együttlét után mennyi...

Nektek együttlét után mennyi idővel volt barnázás, ha volt?

Figyelt kérdés

Két ,három hete voltunk együtt a párommal ,nem védekeztünk...Tüneteim is voltak illetve egy ami nagyon nem jellemző rám ,hogy mindig aludnék.

Ma reggel volt egy kis barnázás. Mesi elött vagyok ,de nekem még sosem volt ilyen .Már van is gyermekem ,de akkor sem vettem ilyet észre .Amikor megjön akkor pedig élénk szinű rögtön és több is a vérzés.



2012. ápr. 17. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességemnél volt beágyazódásos barnázás, ha erre gondolsz! kb az együttlét után 10 nappal
2012. ápr. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem .Köszönöm :)

Akkor két hét után pl. lehet a beágyazódástól?

Sokat olvastam,hogy barnáztak ,de én ugye ebből ez ideáig kimaradtam és emiatt nem tudom.Egyébként csak pisiléskor papiron látszik valami ...

2012. ápr. 17. 09:59
 3/6 anonim ***** válasza:
ez a tunet lehet beágyazodási:)
2012. ápr. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon furcsa az egész,mert napok óta hidegrázás van rajtam és folyamatos álmosság .De létezhet mindez ilyen hamar ? Elöző babáimnál nem tapasztaltam ,vagy talán nem figyeltem oda ennyire ... :) Az is lehet ,hogy a korom miatt más lenne ,mert most 35-éves vagyok ,első három gyermekem pedig 25 éves korom elött született .:)
2012. ápr. 17. 10:30
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma pozi teszt :DD
2012. ápr. 24. 19:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok a pozitív teszthez!!! :)

Megkérdezhetem, hogy a "barnázás" pontosan hogy volt, azaz mennyi ideig tartott? Babát szeretnénk, nekem másfél napja van kis barnázásom és pecsételő vérzésem. De nem folyamatosan, hanem csak olykor-olykor. Nem tudom eldönteni, hogy ez a beágyazódás lenne, vagy jelei a mensinek. :(

2012. máj. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!