Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja 24-25-re? Öntsünk...

Ki nem várja 24-25-re? Öntsünk erőt egymásba?!

Figyelt kérdés
Most volt peteérésem 10-11-én, ma vagyok a 6. napon pé után. Tegnap volt pár csepp vér a bugyimon, ma meg nagyon minimális barna a wc papiron. Nem tudom mire vélni, barátcserjézek, teázom. Mást nem tudok, mint várni és várni :) Van még valaki, aki ekkora nem várja? Meséljük el egymásnak és bíztassuk egymást!:)

2012. ápr. 15. 15:21
1 2 3 4 5
 1/42 anonim válasza:

Első!


Egyébként remélem nem jön meg neked! :D

2012. ápr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
[link] az oldalt ajánlom!!!
2012. ápr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:

Szia, pont ott vagyok ahol Te.

Lehet a beágyazódás volt? Kívánom hogy az legyen. Nekem semmi tünetem,folyásom nincs. A mastodynon cseppeket iszom.

Drukkolok!!!!

2012. ápr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 Adri08 ***** válasza:
Sziasztok :) Én 26.-ára nem várom... nekem 10.én volt egyetlen egyszer olyan h mikor megtöröltem rózsaszín lett a wc papír...2 napja szúrkál a petefészkem,mint mielőtt megjön,de az még korai lenne...szerintetek??
2012. ápr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem 9-én volt pozi az ovutesztem, 10-én mar nega,és 11-én volt 1-2 csepp veres valami a bugyimon. Tegnap elott vetettem picikét,1-2 cseppet,aztán barnaztam fel napot,és ennyiben maradt. Fogalmam sincs mi lehetett,meg sosem volt ilyen. Kb 25re nem várom,de inkább később tesztelek,nem szeretnek csalódni.:) ha baba van,akkor nem szalad el:) de amúgy mar most a jeleket keresem magamon,pedig meg a hasszurkan és a derekfajason
2012. ápr. 16. 23:08
 6/42 A kérdező kommentje:
Véletlenül elküldtem:) na.. A hasszurkan és a derekfajason kívül semmi sincs. Bárcsak baba lenne,akkor decemberben születne:))) na majd kiderül:)
2012. ápr. 16. 23:09
 7/42 Adri08 ***** válasza:
Ilyen még nekem sem volt sosem! 2-3 napja érzem ott a szúrkálgatást én is ,de annyi...én úgy vok vele,h "várom"h megjöjjön...vagyis inkább úgy fogalmazok,h számítok rá amikor itt is lenne az ideje,így ha nem jön meg akkor nagy lesz a boldogság :) Főleg majd egy pozi tesztel a kezemben lesz csak nagy öröm :)
2012. ápr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Ádri ugyanugy vagyok mint Te, nagyon szurkál odabent. Ilyen érzésem talán soha nem volt.

Remélem jót jelez))

K

2012. ápr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Egész nap ma nekem is szurkált. Kiváncsi leszek, még van egy hét a mensiig. Olyan hosszúnak tűnik. Mikor csináltok tesztet? Csak ha már meg kell jönnie?
2012. ápr. 17. 12:56
 10/42 Adri08 ***** válasza:
én már csak akkor tesztelek ha késik 1 hetet...addig teljesen felesleges...csak csalódások sorozata ha mindig negatívot mutat...Te ?
2012. ápr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!