Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz, hogy a budapesti Kaáliba...

Igaz, hogy a budapesti Kaáliban mindenkinek 4 embriót adnak vissza kortól függetlenül?

Figyelt kérdés
Természetesen, ha szerencsére lett annyi...
2012. ápr. 17. 11:23
 1/3 LadyLoss ***** válasza:

Nem.

Nekem azt mondta a doki, hogy semmi sem indokolja nálam a 2-nél több embriót, mert fiatal és egészséges vagyok. Ő eleve 1-et ajánlott, én kértem, hogy legyen már inkább kettő.

(28 éves vagyok, a férjem spermáival volt gond)

2012. ápr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én is úgy tudom, hogy 30 év alatt max kettőt kapsz vissza, 30 felett pedig már hármat. Egyik ismerős mondta ezt a 4 embriós dolgot, de szerintem csak abból következtetett, hogy akit ismer, annak a harmadik vagy negyedik lombik sikerült és lehet, hogy akkor már négyet kapott vissza...most egy babát várnak... Én négyet nem merném megkockáztatni...mit csinálnák ha mind megtapad? OK, tudom, hogy nem nagy az esélye, de amilyen szerencsénk van... :))
2012. ápr. 17. 11:34
 3/3 LadyLoss ***** válasza:
Ha már sokadjára sikertelen a lombik, akkor valóban előfordul, hogy ha van rendelkezésre álló embrió, akkor többet ültetnek be.
2012. ápr. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!