Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nemtől függetlenül mindenkinek...

Nemtől függetlenül mindenkinek "illik" a hónaljszőrzetet leborotválni? Bocsánat az undorító kérdésért, de személyesen nincs kitől megkérdeznem :$

Figyelt kérdés
általában, főleg télen nem látszik senkinek, de pl. uszodában vagy valahol ez gáz?
2012. febr. 23. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nemlátszik szerintem nem,de pl jársz uszodába akkor igen:D
2012. febr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem illene, ha nem látszik nem olyan gáz, de télen sem vagy folyton pulcsiba , ha meg fel emeled a kezed lehet kicsit ki villan , ami nem egy szem ragyogtató látvány
2012. febr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
Hát szerintem lánynak elég gáz, fiúnak elmegy uszodában. De szerintem mindenképpen borotváld le, mert szőrösen hamar megizzadsz télen is, azt viszont érezni...
2012. febr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 ekeke ***** válasza:

Mindenféle tévhiteket eloszlatandó, nem a szőrösségtől vagy büdös, hanem a tisztálkodás és dezodorálás hiányosságaitól.


Szőr? Nekem vesepiercingem van, és mindenki ízléstelen és undorító, akinek nincs.

2012. febr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köszönöm! tehát olyan alkalmak előtt, amikor látszhat (pl. uszoda) kéne mindenképpen, amúgy meg nem feltétlen?

ti hogy szoktátok? van, aki egyáltalán nem szokta?

2012. febr. 27. 22:38
 6/12 Makákó ember válasza:
Van egy osztály társam aki extrémen szőrös(lány) az osztály tesz neki célzásokat hogy ismeri e a borotvát de nem esik le neki.Szerintem használd a borotvát legalább te !! :D
2012. márc. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 ekeke ***** válasza:
6%
A férfi maradjon férfi, a nő legyen nő. Kívánatos a szőrösebb, "durvább" férfi, és a szőrtelen "lágy" nő. Másképp lesz eunuch és domina. Szép új világ.
2012. márc. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! ezt hogy érted? csak mert szeretnék választ kapni a kérdésemre és most inkább csak összezavarsz
2012. márc. 11. 15:47
 9/12 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok, gyerekkoromban a hónaljszőrzet borotválását direkt megtiltották, pedig hozzá se nyúltam. Barátokkal meg soha nem jött szóba a dolog. Elmondjátok, komolyan, az én esetemben akkor most mit kéne tennem? Pl. férfiak, akik járnak uszodába, vagy általában férfiak, mit tesztek?
2012. ápr. 14. 17:41
 10/12 anonim ***** válasza:
Én leszedem és nem csak az uszoda miatt, hanem jobb nélküle.
2012. okt. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!