Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Felfázás vagy terhességi tünet?

Felfázás vagy terhességi tünet?

Figyelt kérdés
Jövő hét szombaton nem kellene megjönnie. 2 napja néha szúr a hasam hol alul, hol jobb oldalt. Ma az egy kicsit enyhült, de reggel óta eszméletlenül fáj a derekam hátul, és két oldalt. Mintha az izületeim szét akarnának szakadni. Így szoktam magam érezni, mielőtt megjön, de az még 9 nap. Úgy döntöttem, hogy elmegyek holnap a dokihoz, mert félek, hogy fel vagyok fázva. Annak mi a jele? Szerintetek meg lehet egyúttal kérdezni, hogy vastag-e a méhnyálkahártya? Vagy még korai lenne, hogy megvastagodjon egy kicsit?
2008. ápr. 17. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
ha ugy jobb akkor menj el.ő már megmondja hogy megvan-e vastagodva a héhnyálkahártya,de ha nemmondja akkor kérdezd meg
2008. ápr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvos hogy meg van vastagodva!Az pontosan mit jelent?Menzimnek csak hovégén kellene megjönnie!
2008. ápr. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én úgy olvastam, hogy az azt jelenti, hogy baba van, mert abba jobban beágyazódik! Ha így lenne majd, akkor gratulálok!!!
2008. ápr. 18. 09:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Hátha fel vagy fázva akkor a pisi is kellene hogy csípjen, sztem. Viszont a mensi előtt mindig vastag a mnyhártya hisz abba kell beágyazódni a babónak. Ha ez nem történik meg akkor levállík. Kívánom Neked, hogy szépen maradjon olyan vastag, és a babód költözzön oda 40 hétre! :)
2008. ápr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!