Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha ez történt?

Lehetek terhes, ha ez történt?

Figyelt kérdés
nem tudom, hogy terhes lettem e, mivel szeretnénk már babát, így nem mindig figyelünk a védekezésre.. és egyik nap így történt a dolog, viszont rá kb 2-3 napra megjött. attól még lehetek az? vagy ez azt jelenti, hogy nem? tesztet még sajnos nem tudtam venni, ha tüneteim lesznek, akkor megyek dokihoz... előre is köszi..
2012. ápr. 17. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Tüneteid nincsenek, menstruáltál is, akkor miért kérdezed?
2012. ápr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha rendes menstruáció volt akkor biztos hogy nem vagy az.
2012. ápr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha rendesen megvolt,akkor nem vagy terhes.A tünetek meg nincsenek mindenkinek már az elején,nekem pl a 10.héten kezdődtek.
2012. ápr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. nem volt meg rendesen, csak kb 2-3 napig.. egyébként ez 3 hete történt kb, és mostanság olyan furán érzem magam.. más a közérzetem, meg hasonlók, ezért gondolom, hogy még "benne van a pakliban", hogy az vagyok....
2012. ápr. 17. 18:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor tesztelj.
2012. ápr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!