Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dpo.10. napon vagyok, mutatott...

Dpo.10. napon vagyok, mutatott ilyenkor pozitívat a teszt nektek, mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
Eddig Menses előtt egy héttel elkezdtem barnázni, most semmi. Bízom benne össze jött a baba. Tesztelnék már, hétfőre nem várom. Vegyek tesztet, vagy felesleges, várjam meg a hétfőt?

2012. ápr. 18. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem már 9 dpo pozi lett a tesztem. Walentin teszt volt.

Sok sikert!


21hkm

2012. ápr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én teszteltem a dpo 10. napján de nekem negatívot mutatott, szerintem ez attól függ mennyi hcg termelődés van. Lehet tesztelni, és ha negatív nem kell feladni mert menszi elmaradásig lehet pozi. A nagy könyvben az van írva hogy kb. 12-14. napon, de hát tudjuk hogy vannak kivételek :) Szorítok hogy pozi legyen :)
2012. ápr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Legalább szombatig várj szerintem, ha kibírod.


Amúgy egyik gyerekemmel én is a 10. napon teszteltem erős +-t 25-össel, ráadásul ebéd után, de már a 9. napon émelyegtem és szagra érzékeny voltam, ami nálam összetéveszthetetlen jel.

2012. ápr. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vár vasárnapig és akkor tesztelj,de akkor is csak 10-es érzékenységűvel,de az is lehet,hogy negatív lesz,akkor se keseredj el!Ha nem jön meg hétfőn,kedden tesztelj!
2012. ápr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!