Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma negatív volt az Lh-teszt...

Ha ma negatív volt az Lh-teszt, akkor holnap felesleges lenne csinálnom? Hagyjak ki egy napot és utána teszteljek újra?

Figyelt kérdés
8 db tesztem van és 29-33 naposak a ciklusaim.

2012. márc. 14. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mindíg egy rakat lh teszttel indulok neki, és délelőtt 10 körül és később 16 óra körül is csinálok egyet. Nekem ez vált be, mert a múltkor is délután volt lh csúcs, és előtte és utánna is nagyon halvány volt a csík, ami elvileg negatívat jelent. Én egyébként a 12. naptól kezdem nézni.
2012. márc. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy holnap meg pozi lesz :) Hol tartasz?

Nekem is ilyen hosszúak a cilkusok, szerintem a 15-től kezdheted. Ha vastag a teszt, éles kisollóval szét lehet vágni. Én is ezt csináltam, így dupla lett, de több olyan LH tesztel is találkoztam már ami nagyon vékony (lehet hogy rájöttek a turpiszságra)

Amikor nekem sikerült a babó, a 24-ik napon volt pozi a teszt. Meg is lepődtem. Tettünk egy próbát. Most itt virgonckodik körülöttem. :)

Sok sikert !!!!

2012. márc. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mind a kettőtöknek!

Kedves második!

Neked akkor mikor az ovu teszt jelezte, milyen nyákod volt, akkor volt az a tojásfehérjésszerű? Vagy miért lepett meg?

2012. márc. 15. 18:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekem is kb 28-31naposak a ciklusaim.Ma kezdtem a tesztelést és a 10.napon vagyok.Elkezdett fájni a hasam és a nyákom is lett,ezért kezdtem ilyen korán.Nekem általában a 14.napon szokott lenni,kíváncsi vagyok most mikor lesz.

Szerintem ne hagyjál ki egyetlen napot se,mert akkor nehéz belőni mikor is volt.

Hányadik napon vagy ma?

2012. márc. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!