Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt egy vetélésem 2éve, most...

Volt egy vetélésem 2éve, most nagyon úgy néz ki h bekopogtatott a gólya hozzánk, de nagyon félek normális ez?

Figyelt kérdés
Akik hasonló cipőben járnak, a másodikkal már minden rendben volt? Nagyon be vagyok rezelve kétpercenként nézegetem a bugyim h nincs e valami barna, mert a vetélésem úgy kezdődött!

2012. ápr. 18. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem normális hogy aggódsz, de ne vidd túlzásba, mert nem élvezheted ki a terhesség örömeit.

egyik kolléganőm is először elvetélt, de a második babával már semmi gond nem volt:)

2012. ápr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mintha magamat látnám! Ezt csináltam én is amikor újra terhes lettem. És minden egyes pociszurkálásból óriási problémát csináltam. Ha volt hányinger az volt a baj, ha nem volt akkor meg az. Hál'Istennek nem volt semmi probléma másodszorra.


Ez az aggódás természetes és majd jót nevetsz magadon utólag, ha megszületik az egészséges babád.

2012. ápr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen én is így vagyok :)! Ha nincs hányingerem miért nincs? ha érzem a hasam, nem mondom h fáj, de olyan érdekes, akkor az a bajom h ugyan mi lehet, ááá! Közben biztatom magam h minden rendben lesz! De azért holnapra kértem időpontot tudom h nem lát majd még semmit, de akarom h írjon valami progeszteront! Biztos ami fix! E-vitamint meg folsavat meg Omega3-at szedek! Remélem tényleg minden rendben lesz és decemberig kihúzza a kiskrapek:)!
2012. ápr. 18. 14:06
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy ilyenkor valami folyás van, én már teljesen elfelejtettem! Eddig inkább száraz voltam, de tegnap óta mintha lenne valami kis sűrű valami, normális ez?
2012. ápr. 18. 14:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Én is így voltam mint te. A vetélésem júniusban volt, januárban derült ki, hogy várandós lettem ismét. Én is állandóan azt néztem, hogy nem e jött valami barna folyás... Minden rendben volt, egészséges kislányunk lett. Szerintem mindenki fél, nehogy megtörténjen ismét! :) Ne aggódj, nálatok is minden okés lesz!
2012. ápr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia!Nekem is volt egy vetélésem rá 3 hónapra lettem újra terhes és semmi gond nem volt.Nekem a doki duphastont írt fel+magzatvédőt szedtem.Most szintén szedem mert 9 hetes vagyok.Minden oké lesz csak nyugi!
2012. ápr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Gratulálok:)!!!

Én is szeretném ha duphastont vagy utrogestant írna fel, ha nem akar magától én rá kérdezek majd!

9hetes voltam mikor elment 7hetesen még minden rendben volt, aztán barnázgattam és elmentem az akkori dokimhoz és már nem volt szívhang valamint a lepény le volt válva 3mm-re!

Aztán műteni akart másnap, de még aznap spontán elment!

2012. ápr. 18. 15:40
 8/8 anonim ***** válasza:

4 vetélés után vagyok. Első kettő a 6-7. hétben, de annak egyéb okai voltak, nem para, tudtam, hogy baj lesz az elejétől fogva. A következőt, ami egészségesnek indult, 13. héten vesztettem el, műtéti úton, hetente néztek uh-n, de így sem vették észre, hogy valószínű 11-12. héten már elhalt a baba. Utána lett még egy, én is kétpercenként bugyiellenőrzést tartottam, de az is elment. Most, ha ismét összejön, megfogadtam, nem parázok, mert az állandó ideg, ami most volt, még az is lehet, hogy az vitte el a picit...

Ne idegeskedj, az nem tesz jót. Én is igyekszem nem tenni...

Kérd meg az orvosodat, hogy írjon ki utrogestant vagy duphastont, és arra is, hogy ellenőrizzen rendszeresen, mondjuk ne kéthetente, ahogy elő van írva, hanem hetente, így valamivel nyugodtabb lehetsz.

2012. ápr. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!