Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nemvárt napján mit éreztetek...

A nemvárt napján mit éreztetek, amikor terhesek lettetek?

Figyelt kérdés
Volt hasfájás, mindjárt megjön vérzés, folyás, véres váladék, bármi?
2012. ápr. 18. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmi nem volt, enyhe görcs, de nagyon enyhe, + teszt, és nagy öröm!
2012. ápr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem egyik gyereknél sem volt a 6-ik hétig egy aprócska jele sem, majd bele húztak és egyik napról a másikra lettem rosszul.
2012. ápr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Derékfájás, mindjárt megjön érzés és persze a pozitív teszt.
2012. ápr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Barna maszat 3 napig, ezután 4. nap +teszt.
2012. ápr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nemvárt előtt 4 nappal nagyon erős hasi görcsöt, aztán kis vérzést, na mondom megjött, épp wellnesezni voltam, tampon be, de estére el is múlt. Aztán másnapra nagyon erősen görcsöltem, és még pár napig, ez lett gyanús, aztán erős hasmenésem volt, végül teszteltem, és pozitív lett.
2012. ápr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Menszi szerű hasfájást.
2012. ápr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Alhasi görcsök, száraz voltam, semmi folyás,illetve butaság, de én egyből tudtam, hogy terhes vagyok, nem is kellett a teszt (pedig elvileg nem is lehetett volna spontán babánk)
2012. ápr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mensi előtti napokban már elkezdődött a barnázás és az erős mensiszerű fájdalom. Ez tartott vagy 10 napig, aztán gyanús lett.
2012. ápr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
alhasi görcsök - hol enyhébben, hol erősebben, mellérzékenység, gyengeség
2012. ápr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindjárt megjön-érzés, aluszékonyság, és az, hogy nem tudtam összebújni a párommal, mert úgy meg voltam duzzadva alul, hogy sehogy sem volt kényelmes. Ennek hatására vettem a tesztet, 3. napon + lett.

Nekem a mellem nem feszült, viszont az alhasam rettenetesen. Mintha felfújtak volna.

2012. ápr. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!