Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi jelzi hamarabb a terhességet?

Mi jelzi hamarabb a terhességet?

Figyelt kérdés

Hányinger vagy terhességi teszt?


Egész nap hányingerem van, a mensim késett, majd 4 napig barnáztam. A terhességi teszt (25-ös) negatív. Lehetek még terhes? Mikor teszteljek újra?


2012. ápr. 19. 07:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Tünetképző terhességet már kell, hogy jelezzen a teszt, azaz általánosságban ha a terhesség miatt van hányingered, akkor a tesztnek is pozitívnak kell lennie.
2012. ápr. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A fenntmaradt reggeli hő jelzi leginkább a legkorábban a terhességet!Talán még a gyakori vizelés,és talán hasszurka,erős cicifájás!

Hányinger émelygés stb stb a terhesség kb 8. hetétől jelentkezhetnek leghamarabb!

2012. ápr. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az fura, én azért teszteltem, mert már hánytam. Azonnal, délutániból lett pozitív.


36 hetes km

2012. ápr. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem 3 napot késett a vérzésem, ami egyszer sem fordult elő, amióta megvan a vérzésem, mert nekem mindig előbb jött meg, mint 28 nap.

Plusz mindig a vérzés megjötte előtt 1 héttel fájtak a melleim, amikor terhes voltam, abban az esetben pedig akkor fájtak, amikor már meg kellett volna, hogy jöjjön.

Így én csináltam egy tesztet, ami egyből pozitív lett. Tehát ekkor még csak kb. 4 hetes terhes voltam.

Hányingerem pedig csak a 6. héttől jelentkezett.

2012. ápr. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Alapvetően elmondható, hogy ha az emelkedett hormonszint már hányingert, émelygést vált ki, akkor már pozitívnak kell lennie a tesztnek. Egyéb apró tünetek megjelenhetnek már korábban, mint hasszurkálás, kicsi görcsök, fennmaradt hő, stb.
2012. ápr. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én cáfolom, hogy 8. héttől lehet hányinger! Az első két babámmal 6-7 hetesen jelentkezett először émelygés/hányás, most viszont azért csináltam tesztet, mert 2 napja borzalmas hányinger tört rám hullámokban, és nagyon fáradékony lettem hirtelen. Nagyon halványan lett csak pozitív, de a menszim még el sem maradt akkor. Azóta persze erősebb a 2. csík, a menszim se jött meg, de a tünetek maradtak. És tuti nem pszichésen vannak tüneteim, mert nem terveztük még ezt a babát.
2012. ápr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a mensi elmaradása elott egy héttel duzzadtak a melleim. A férjem megjegyezte, hogy lehet, hogy most sikerult a baba, mert másak a melleim. Elmaradás elott 2 nappal halvány pozitív volt a teszt. Nemvárt napján egyértelmu pozitív. Hányni és émelyegni csak a 6. héttol kezdtem.


15 hos kislány anyukája

2012. ápr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!