Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi teszi helyre a rendszertele...

Mi teszi helyre a rendszertelen menstruációt, ami nem mellékesen még a teherbeesést is segíti? Vmi gyógytea vagy homeo bogyóra gondolok. Köszönöm!?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
barátcserje
2012. ápr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem össze-vissza van meg. Hol van benne peteérés, hol nincs. Ha van, akkor nagyon későn, így kitolja a mensimet is 40-45. napra. Ez az első hónapom, és előrébb hozta jóval az ovumat, az első pozitiv napos ovutesztig cickafarkot ittam, miután már negatív lett az ovuteszt, onnantól palástfüvet. Ez a 23. napon volt, vagyis ha megjön, akkor 37. napra jön meg :) Jobb már mint a 45. nap. :)

Meg a ciklusom elejétől szedem a Zafír barátcserjét, napi 1x. Jobban éreztem az ovut, lett tojásfehérjés nyákom. És azóta is szurkál a hasam, volt 2 napig barnás-rózsaszínes valami a wc papiron, remélem beágyazódás, nekem még sosem volt ilyen :) Azóta semmi. Kedd-szerda körül kéne megjönnie, remélem nem fog. De ha meg is jön, akkor is sokat javított a ciklusomon :) Én ajánlani tudom a teákat mindenképp, de a barátcserjét is, ha rendszertelen a ciklusod :)))

2012. ápr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A rendszertelen menstruációnak orvosi okai vannak. Nem javaslom a homeos bogyókat és teákat, amíg az OKA nincs meg, jobban összekavarhat, mint amennyire segít! (tapasztalat) Tudd meg, hol a bibi és utána gondold át újra, hogy milyen lehetőségek vannak.
2012. ápr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szorítok baba ügyben, majd írd meg:)


Azért rendszertelen, mert szültem és mióta szoptatok nem akar beállni és már szeretnék újra babát...a doki szerint legyek türelmes, mert helyre jön, de nem szeretném, ha nagy korkülönbség lenne a 2 gyermekem között:)

2012. ápr. 19. 10:33
 5/9 A kérdező kommentje:
helyesbítek: mióta NEM szoptatok:)
2012. ápr. 19. 10:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Cickafarkfű és palástfű tea kombinációja.
2012. ápr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mastodynon cseppeket ajánlom, barátcserje kivonatot tartalmaz. Nekem ez az első hónapom hogy használom de már most eredményes. Szóval szerintem egy próbát megér! Én 2500Ft-ért vettem egy üveget, ami 2*30 cseppben adagolva 1 hónapig elég.
2012. ápr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!


A teákat akkor is lehet inni, ha mondjuk kimarad 1hónap mesi vagy hogy kell?

2012. ápr. 19. 11:52
 9/9 anonim ***** válasza:

A cickafarkfű teát csak akkor idd, ha tutira nem vagy terhes. Egyébként azt miután megjött a menstruációd, akkor kezd el inni (én napi 1 csészével ittam éhgyomorra) peteérésik. Ovuláció után pedig a palástfű teát ittam.

A cickafarkfű a peteérést segíti, a palástfű pedig a beágyazódást. Nekem bejött, mikor ittam nem húzódott el a ciklusom és hamar összejött a babóm is (persze azt nem tudhatom, hogy nélküle is összejött volna-e), de én hittem benne.

2012. ápr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!