Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Árthat a hüvelyi UH a babának,...

Árthat a hüvelyi UH a babának, ha már beágyazódott, de még a mensiig van pár nap?

Figyelt kérdés
El kell mennem orvoshoz, mert van egy halvány pozi tesztem, de barnázom pár napja :( Ha megvizsgál, vagy csinál UH-t, akkor árthat a babának? Vagy lehet valami baj belőle? 10 napja volt a peteérésem, de inkább elmegyek orvoshoz, múlt hónapban is így jártam és megjött. Csak akkor nem barnáztam.

2012. ápr. 19. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én pontosan így voltam de kaptam duphastont és elmult a barnázás:)csinált uh-t mert megnézte mennyire magas a méhnyalka nem lessz e belole menzi.Nagyon féltem de ma is voltam és minden oké szépen novekedunk:)))szorítok!!!
2012. ápr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem, nem árt vele, ilyen korban mindig hüvelyit használnak, azon jobban látszik.
2012. ápr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor jó! Most délután megyek nőgyógyászhoz, remélem valami bíztatót mond! Szurkoljatok kérlek! :) Nagyon vágyunk már egy babára!!!
2012. ápr. 19. 13:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem árt neki, emiatt ne aggódj, de 10.dpo-n még ne nagyon várj az uh-tól semmit. Max a megvastagodott méhnyálkahártyát fogja látni. De azért jó ha elmész, mert akkor ír fel gyógyszert a barnázás miatt. Drukkolok!
2012. ápr. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elmentem sztkba,(sajnos az én korzetembe nem volt rendelés,átmentem a legkozelebbibe,mondta a portás akit felhívtam,hogy fogad a doki,menjek). Odamentem,mondtak,hogy mit képzelek magamról,én nem oda tartozom,ha egy hónapig nem jön meg,akkor teszteljek,ha ennyire ragorcsolok soha nem lesz gyerekem. Akkor láthat el,ha omlik belőlem a ver. Majdnem sírva fakadtam:((( meg csak meg sem vizsgált,elküldött. Az én dokimhoz meg nem tudok most menni. Úgyhogy csak várni tudok:( múlt hónapban is volt ilyen,hogy pozi lett a tesztem és megjött. Nem akarom hogy megint ez történjen. Ezt is mondtam,de ezt is lesz@rtak. :(
2012. ápr. 19. 16:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs valami másik orvosnak magánrendelése??? Csak mert én sem nagy városban élek, de van vagy 10nődoki! Ilyen helyzetben meg én nem gondolkodnék ha nincs a te orvosod vizsgáljon meg egy másik az sem baj ha magánrendelésen főleg, mert ott tuti odafigyel rád ha másért nem a pénzért, azt meg nem kell tudnia h nem hozzá akarsz majd járni!!!
2012. ápr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem! Szigetszentmikóson lakom, már megnéztem itt is mindent, van sok magánrendelés, de rendel mondjuk kedd, szerán, meg hétfőn, de csütörtök pénteken már nem. Egyik sem :( Csak jövőhét hétfő a legkorábbi. :(
2012. ápr. 19. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!