Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 hetesen hüvelyi vagy hasi...

9 hetesen hüvelyi vagy hasi uh-val vizsgál a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Ez lesz az első vizsgálatom (eddig sajnos nem volt kivitelezhető)! Én nagyon nem szeretnék hüvelyit.... Szerintetek ha jelzem ezt az orvosnak, akkor ilyen idősen már hasival is látja a picit? Feltéve ha nem ragaszkodik a hüvelyihez.... Szerintetek? Kérhetem én ezt? :s :) Előre is köszönöm!
2012. febr. 3. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
12-hetes korig mindenféleképp hüvelyi,tisztábban látják a picit és egyáltalán nem kellemetlen.
2012. febr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hasival csinálták nekem mindhárom babámnál ebben a korban(9.hét).A hüvelyi sem vészes,szinte sötétben végzik általában az uh-t,nem kell alulról levetkőzni,csak lejjebb húzni a fehérneműt :)De nyugi,ilyenkor már hasival is szépen látszik a pici.
2012. febr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Orvosa és műszere válogatja.



Azt tudom hogy nekem esély sem volt arra hogy a 12. hét előtt hasi uh-ot csinájanak, mert automatikusan kérte a doki hogy jó akkor vegyem le a nadrágot és a bugyit a paraván mögött... uppsz... ráadásul apuka is bent volt mert szerette volna látni a picúrt.

Kicsit kellemetlen volt elsőre hogy a párom előtt így vizsgálnak, de aztán azonnal elszállt ez a röpke gondolat amint a doki mutatta a monitoron a mi kis gyönyörűségünket és ahogy hallottuk a szíve dobogását...

2012. febr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10 hetessen voltam elöször és hasi uh-t csináltak nekem. 23hkm
2012. febr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Doki és uh gép függő.

Sztk-s dokim hasi uh-t csinált mindig, magándokim viszont hüvelyi uh-t csinált a 12. hétig.

2012. febr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem soha nem csináltak hüvelyi UH-t, pedig 8 hetesen voltam először, utána pedig 11 és 12 hetesen is. Ráadásul közben költöztem is, tehát a vizsgálatokat nem is ugyanott végezték el.


39 hkm

2012. febr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én sem ugyanannál a dokinál voltam, és az egyik hasit, másik hüvelyit csinált.

A hüvelyivel sokkal többet láttam a babámból, mint sima uh-n.

Gondolom amúgy dokitól is függ milyet szeretne csinálni, és hogy az uh készülék milyen minőségű.

2012. febr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én magándokinál voltam, hüvelyi uh-val vizsgált és sokkal szebb képet kapsz a piciről. És ne félj tőle, egyáltalán nem kellemetlen! Amúgy dokifüggő szerintem, hogy mivel néz meg.
2012. febr. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok választ! Sokat segítettetek! Azért mondom majd neki és meglátjuk mit válaszol! Egy próbát megér! :)
2012. febr. 4. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!