Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14-15 napos szokott lenni a...

14-15 napos szokott lenni a luteális szakaszom. Az lehet, hogy most rövidebb a menszim? Clostis hónapom van (a 3. ), de eddig mindig 28 napra jött meg, most lehet reménykednem?

Figyelt kérdés
[link]
2009. jún. 20. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem ez tuti babás görbe!!!! de jó. majd írj ha tesztelsz. mikor tesztelsz?


1 éves kisfiú anyuja és 19 hetes terhes :) én szorítok neked!!

2009. jún. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

megint én vagyok, az első. én már tesztelnék. a peteérés óta eltelt a 10 nap amikor a leghamarabb kimutatná, rajta. én tesztelnék ha lenne otthon tesztem a helyedben.

a legjobbakat.

2009. jún. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszod. Holnap szerintem még nem tesztelek, aztán elmegyünk hétfőn reggel nyaralni, de ha hazajöttünk megírom mi a helyzet. Másfél éve próbálkozunk!

Az természetes, ha görcsölgetek?

2009. jún. 20. 18:35
 4/8 anonim ***** válasza:

igen! én az elsővel görcsölgettem rendesen, azt hittem megjön, még tampont is tettem fel és vettem be 2-3 szem fájdalomcsillapítót is úton hazafelé Görögországból..

nem jelent bajt ne félj. szép nyaralást!!!

2009. jún. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ! SZERINTEM IS BABÁS:) Hogy bírod ki, hogy csak nyaralás után tesztelsz??? Apát meglephetnéd ott a teszttel:))) Drukkolok. Feltétlenül írd meg mi lett!!
2009. jún. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mivel ma reggel is fent volt a hőm 37-en, így csináltam egy tesztet, ami negatív lett. Mondjuk nem valami érzékeny teszt, meg mára nem várom, lehet, hogy korai volt. Ha nem jön meg ma, akkor azért reménykedek.

[link]

2009. jún. 21. 07:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ne keseredj el, mert szerintem később volt tüszőrepedésed, ezért nem jelezheti még a teszt. Eddig nagyon jól alakul. Ha nem voltak cisztáid eddig, akkor babának tűnik. A ciszta sajnos magasan tartja a hőd. Kívánom, hogy Anyuka legyél!
2009. jún. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Szerintem július 6-án, pont a ciklus 14- napján volt a tüszőrepedés, tehát ha baba van, akkor még van idő, hogy a teszt mutassa, még csak most kellene, hogy megjöjjön. De remélem nem jön!
2009. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!