Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy azért van ennyi...

Lehet, hogy azért van ennyi betegségem, mert jel, hogy nem kellene még teherbe esnem?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve volt vetélésem, amit műszeresen fejeztek be. Azóta egyfolytában különféle nemi betegségeim vannak. Azelőtt sohasem voltak, sosem volt semmi bajom. Viszont a műtét óta a gombától a Bartholin mirigy gyulladáson át a P2-es rákszűrésig minden volt.

Persze nem adjuk fel, hiszen már másfél éve vágyunk egy babára (A gyógyulási idő persze kiszorítja a próbálkozási időt:(), de felmerült bennem a kérdés, hogy még nincs itt az időnk, és ezért vagyok állandóan beteg. (Esküszöm nem direkt betegedem meg:)) Lehetséges, hogy a szervezetem így reagál egy esetleges teherbeesés ellen?


2009. jún. 20. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek az ilyesmiben. Ezen a vonalon azzal is magyarázhatnánk, hogy Te nem akarsz teherbe esni (tudat alatt). Gondolom ez is ugyanakkora ökörség...
2009. jún. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Neeem, nem, biztosan nem ezért van. Az előző válaszadó amit írt, hogy valaki tudat alatt nem akar gyereket, nem baromság, a placebo és egyéb jelenségek, amik a témával rokon jellegűek bizonyítottan létező dolgok, de nálad nem hiszem, hogy erről van szó. Egyszerűen legyengült a szervezeted a missed abortus után, egy idő után helyre fog állni, de még nem igazán volt ideje regenerálódni ennyi betegség és esetleges velejáróik mellett. Gomba és gyulladás is lehet ok okozat, hidd el nemsoká teljesen egészséges leszel és lesz kisbabátok :):)
2009. jún. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is éppen 1 éve volt vetélésem. :( És nekem sem jön azóta össze. Éppen a napokban gondolkodtam azon, hogy lehet a sors nem akarja valamiért, hogy legyen még babánk. Nekem a ormonjaim rendetlenkednek. Hát nem tudom én azért hiszek a sorsban. :(
2009. jún. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hol van itt sok betegseg? csak egy gomba, amitol begyulladt a mirigy, nem nagy dolog. p2 eredmeny pedig egy kivalo eredmeny a rakszuresben. lazits, es szeresd a még meg nem fogant babádat is:gondolatban..
2009. júl. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!