Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma voltam UH-n és a doki azt...

Ma voltam UH-n és a doki azt mondta, hogy az endometrium 5mm domináns tüsző nincs. Lehet még ebből peteérés?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 10. napon és keddre (14. nap) visszarendelt ellenőrző UH-ra. Provera-t és clostit szedtem.
2012. ápr. 20. 13:59
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
szia! tudsz azóta valamit??
2012. máj. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Szia!

Voltam kedden uh-n és a jobb oldalamon lett egy 3 cm-es ciszta. A bal oldalamon megvolt az ovuláció és az endometrium 11,5 mm. Kaptam utrogestan hüvelykapszulát. ebből 2X2 kell használnom reggel és este. 22.-e körül kell tesztet csinálnom. Nagyon reménykedem hogy most sikerült!!!

2012. máj. 11. 11:03
 33/34 anonim ***** válasza:
Ez már jó hír! De nagyon messze van a 22.e. Milyen hosszú ez a ciklusod?Már annak is örülünk ha van ovulació, mert legalább esély van. Nagyon szorítok neked!!!
2012. máj. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Hát elég rendszertelen, ebben az évben 1X volt spontán ciklusom és 2X gyógyszerrel. Szóval szinte esélytelen hogy magától megjön. Hát én nagyon bízom benne! De ha most nem sikerül, mikor minden feltétel adott volt. (peteérés, tüszőrepesztő, utrogestan)
2012. máj. 12. 20:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!