Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőhullám? Aki ilyenre lett...

Hőhullám? Aki ilyenre lett figyelmes mensije előtt pár nappal, ott baba volt?

Figyelt kérdés
Jövőhét elejére nem várom, egész nap hőhullámaim vannak. Meg jobban esik feküdni, nem jó a közérzetem, álmos-fáradt vagyok. Volt valakinek ilyen, és lett ezután pozi a teszt? Babára várunk pár hónapja, sokat görcsöltem rajta, de sosem tudtam semmilyen tünetet beképzelni. Most meg aluszékony vagyok, meg ezek a hőhullámok, meg sokszor járok pisilni. Ja és mindig idegroncs vagyok mensi előtt, most meg nem :))

2012. ápr. 20. 15:49
 1/5 anonim válasza:
Nekem is hasonlóak a tüneteim, úgyhogy engem is érdekelne, mi lett veled?:)
2012. júl. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
15 hetes terhes vagyok:)) akkor mar nem jött meg! :)) sok sikert!
2012. júl. 9. 13:08
 3/5 anonim válasza:

De jó, gratulálok!!:)) Én péntekre nem várom, kíváncsi vagyok, mi lesz, hőhullámaim még az életben nem voltak...majd kiderül!

Vigyázzatok magatokra!!:)

2012. júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Csak gondoltan megírom, én is pozitívat teszteltem!:)) Szóval a hőhullám jót jelentett nekem is!:)
2012. júl. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jajj de jo!!!!:) örülök nagyon, vigyázz magatokra!!!!

16+2 hetes kismami :))) es te is kismama vagy mar:)))

2012. júl. 16. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!